TURNAJE
2022
ČASOVÝ
PROGRAM
VKLADY
CENOVÝ FOND
UBYTOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
RAPID TOUR
2022
OSTRAVA!!!REGISTRACE ÚČASTNÍCI
(26+72+95)
HISTORIE
FESTIVALU
PARTNEŘI SIMULTÁNNÍ
TOUR
KONTAKTY
hotel Harmony Club   |   penzion D.M.Z.   |   ubytovna TJ Ostrava
hotel Harmony Club
www.harmonyclub.cz
Tříhvězdičkový hotel Harmony Club Ostrava nabízí kvalitní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a pokojích typu manager, včetně snídaně podávané formou švédského stolu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou volbou a připojením k internetu. Hlídané parkoviště je přímo u hotelu. Hotel je od hrací místnosti vzdálen 5 minut chůzí přes park nebo 1 zastávku tramvají.
Cena za jednolůžkový pokoj:1.800,- Kč
Cena za dvoulůžkový pokoj:2.500,- Kč
Cena za hlídané parkoviště:150,- Kč


penzion D.M.Z.
Penzion D.M.Z. nabízí nadstandardní ubytování v moderně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, lednicí a vysokorychlostním internetem. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Penzion je od hrací místnosti vzdálen 15 minut chůzí nebo 2 zastávky tramvají.
Cena za jednolůžkový pokoj:750,- Kč
Cena za dvoulůžkový pokoj:1.150,- Kč


ubytovna TJ Ostrava
www.tjostrava.cz
Ubytovna TJ Ostrava nabízí velmi skromné ubytování ve sportovně zařízených pokojích (válenda, skříň, noční stolek, stůl). Sociální zařízení (sprchy a WC) je společné pro 8 pokojů. Součástí sportovního areálu je hala míčových sportů, badmintonová hala, hala stolního tenisu, venkovní tenisové kurty, centrum pro beach volejbal, kroketové hřiště, hřiště petanque, kuželky, putting green (tréninkové hřiště krátkého golfu). Ubytovna je od hrací místnosti vzdálena 5 minut chůzí přes park.
Cena za dvoulůžkový pokoj:600,- Kč
Cena za třílůžkový pokoj:900,- Kč