TURNAJE
2019
ČASOVÝ
PROGRAM
VKLADY
CENOVÝ FOND
UBYTOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
RAPID TOUR
2019
OSTRAVA!!!



REGISTRACE ÚČASTNÍCI
(68+66+112+82)
HISTORIE
FESTIVALU
PARTNEŘI SIMULTÁNNÍ
TOUR
KONTAKTY

Startovní listina

 MISTROVSTVÍ ČRFIDE
1GM Navara, DavidCZE2733 1. Novoborský ŠK#1
2GM Krejčí, JanCZE2588 1. Novoborský ŠK#4
3GM Hráček, ZbyněkCZE2585 2222 ŠK Polabiny#5
4GM Michalík, PeterCZE2577 Unichess#6
5GM Štoček, JiříCZE2563 2222 ŠK Polabiny#7
6GM Babula, VlastimilCZE2549 1. Novoborský ŠK#8
7GM Nguyen, Thai Dai VanCZE2547 1. Novoborský ŠK#9
8GM Plát, VojtěchCZE2535 ŠK JOLY Lysá nad Labem#10
9IM Kriebel, TadeášCZE2514 1. Novoborský ŠK#16
10FM Kočiščák, JiříCZE2496 Šachový klub HM Ostrava#18
11GM Šimáček, PavelCZE2471 ŠK ZIKUDA Turnov#21
12IM Zwardoň, VojtěchCZE2458 Beskydská šachová škola#25
13IM Kraus, TomášCZE2456 ŠK ZIKUDA Turnov#27
14IM Biolek, RichardCZE2442 Šachový klub HM Ostrava#30
15IM Černoušek, LukášCZE2438 Unichess
16GM Kislinsky, AlexeyCZE2429 ŠK JOLY Lysá nad Labem
17IM Půlpán, JakubCZE2418 2222 ŠK Polabiny
18 Roubalík, JakubCZE2417 ŠK Duras BVK
19FM Miesbauer, JanCZE2402 QCC České Budějovice
20 Mikeš, JanCZE2394 SK Podlužan Prušánky
21FM Mrázek, LumírCZE2364 TJ Slavoj Český Těšín
22IM Hausner, IvanCZE2349 ŠACHklub Písek
23IM Jasný, StanislavCZE2347 Beskydská šachová škola
24FM Rubeš, JanCZE2345 ŠK Teplice
25GM Vokáč, MarekCZE2343 QCC České Budějovice
26IM Vesselovsky, SergueiCZE2335 Beskydská šachová škola
27GM Blatný, PavelCZE2326 Moravská Slavia Brno
28IM Kulhánek, TomášCZE2316 ŠK Dopravní podnik Praha
29FM Švanda, OndřejCZE2309 TJ Štefanydes Polička
30FM Serrano Salvador, EduardoCZE2305 ŠK Sokol Vyšehrad
31 Šrámek, VojtěchCZE2304 SK Slavia Orlová
32WGM Worek, JoannaCZE2299 2222 ŠK Polabiny
33 Říha, VojtěchCZE2288 2222 ŠK Polabiny
34IM Michenka, JozefCZE2287 Šachový klub HM Ostrava
35FM Malík, JanCZE2286 TJ Ostrava
36FM Obšivač, JosefCZE2285 Moravská Slavia Brno
37 Vybíral, ZdeněkCZE2274 QCC České Budějovice
38IM Juřek, JosefCZE2269 ŠK Sokol Vyšehrad
39FM Vrána, FrantišekCZE2267 ŠK Staré Město
40IM Freisler, PavelCZE2245 ŠK Kladno
41 Zeman, MatyášCZE2244 Sokol Tábor
42FM Liška, JiříCZE2236 1. Novoborský ŠK
43FM Jedlička, AlešCZE2236 2222 ŠK Polabiny
44FM Sobek, JaroslavCZE2232 Šachový klub Karviná
45 Ludvík, TomášCZE2222 2222 ŠK Polabiny
46IM Babula, MilanCZE2204 TJ Vlčnov
47WIM Kaňáková, NatálieCZE2202 Interchess
48FM Bělunek, VladimírCZE2201 Tatran Litovel
49 Buločkin, MartinCZE2199 2222 ŠK Polabiny
50FM Bartoš, JanCZE2178 Unichess
51 Horák, JanCZE2158 Region Panda
52 Havelka, OndřejCZE2156 Interchess
53 Bureš, MartinCZE2150 Baník Havířov
54 Jun, RudolfCZE2138 TJ CHS Chotěboř
55 Očkay, TomášCZE2131 ŠK Slavoj Poruba
56 Tauš, MartinCZE2104 Beskydská šachová škola
57 Otruba, MarekCZE2103 Klub šachistů Říčany 1925
58 Holý, FilipCZE2096 TJ Bohemians Praha
59 Vaněk, TomášCZE2095 ŠK Teplice
60 Kolář, StanislavCZE2091 ŠK Šenov
61 Neumann, FilipCZE2076 SK Slavia Orlová
62 Valenčík, JozefCZE2057 TJ Slovan Havířov
63 Didi, JanCZE2025 TJ Ostrava
64 Káňa, PavelCZE2013 Šachový klub Karviná
65 Koubová, Anna MarieCZE2005 Unichess
66 Malinovský, PetrCZE2003 Lokomotiva Krnov
67 Voříšek, JakubCZE1991 TJ Spartak Vlašim
68 Pavlíček, LukášCZE1963 TJ Štefanydes Polička
 


 FIDE OPEN "A"FIDE
1 Sernecki, FranciszekPOL2295 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
2FM Matras, OndřejCZE2221 TJ Praha-Pankrác
3 Veselý, LiborCZE2214 ŠK Slavoj Poruba
4IM Chudinovskikh, Alexander MRUS2213 
5FM Růžička, PetrCZE2202 Tatra Kopřivnice
6 Halldorsson, Jon ArniISL2163 Fjolnir
7FM Mužík, MartinCZE2160 Slezan Opava
8FM Shilov, SergejUKR2158 
9 Lys, JosefCZE2151 Sokol Brušperk
10 Janiszewski, MaciejPOL2145 KS DORS Ruda Śląska
11 Miča, MarekCZE2139 Beskydská šachová škola
12 Slepov, KyrylCZE2139 Jezdci Jundrov
13 Orzechowski, JacekPOL2139 Klub Szachowy SILESIA Racibórz
14FM Čempel, JaroslavCZE2127 ŠK Slavoj Poruba
15 Krajina, AlešCZE2126 Šachový klub HM Ostrava
16 Mrva, MarekCZE2125 TJ Ostrava
17 Malicka, MariaPOL2118 Polonia Warszawa
18 Nehyba, MartinCZE2113 TJ Sokol Skalička
19 Potomák, VladimírCZE2102 ŠK Slavoj Poruba
20 Veselý, MartinCZE2086 TJ Ostrava
21 Krejčí, JanCZE2085 Tatran Litovel
22 Sieber, MartinCZE2080 SK Slavia Orlová
23 Řezníček, MarcelCZE2072 ŠKTP Hrabyně
24 Škola, MiroslavCZE2070 TJ Ostrava
25 Tůma, JanCZE2059 TJ CHS Chotěboř
26 Chlevišťan, JakubCZE2047 ŠK Slavoj Poruba
27 Hladík, JosefCZE2046 ŠK Vinohrady Brno
28 Kalinowska, ZuzannaPOL2046 MUKS Stoczek 45 Białystok
29 Boleslav, PetrCZE2032 1. Novoborský ŠK
30 Meers, HubertPOL2031 UKS Hetman Koronny Trzebinia
31 Pavera, VítCZE2026 Orel Opava
32 Hladík, LumírCZE2019 Viktorie Bohumín
33 Gnojek, PetrCZE2016 Beskydská šachová škola
34 Zilinskas, VaidotasLTU2016 Drakonas
35 Frank, AdamCZE2015 Beskydská šachová škola
36 Laurincová, KristýnaCZE2014 Beskydská šachová škola
37 Trybus, DanielPOL1998 
38 Stalmach, RichardCZE1991 Beskydská šachová škola
39 Dostál, RadimCZE1987 ŠK Slavoj Poruba
40 Pech, VáclavCZE1979 MKS Vyškov
41 Suchomelová, SimonaCZE1966 ŠK Světlá nad Sázavou
42 Oborný, TomášCZE1965 TJ Ostrava
43 Kučera, TomášCZE1961 ŠK TJ Dolní Benešov
44 Vícha, MarekCZE1960 ŠK Slavoj Poruba
45 Nguyen, Thai Dai VinhCZE1956 Interchess
46 Panek, BartoszPOL1947 UKS Ognisko Rydułtowy
47 Stehlík, JiříCZE1946 Sokol Kolín
48 Kubala, KarelCZE1943 Beskydská šachová škola
49 Očko, DominikCZE1940 Interchess
50 Kocur, ValterCZE1937 ŠK TJ Dolní Benešov
51 Olšar, ZdeněkCZE1936 SK Slavia Orlová
52 Gřesová, ZuzanaCZE1936 Interchess
53 Kondula, LukášCZE1928 Šachový klub Ostrava-Jih
54 Veřmiřovský, VlastimilCZE1915 Tatra Kopřivnice
55 Paseka, MatyášCZE1910 Beskydská šachová škola
56 Nytra, OndřejCZE1896 Beskydská šachová škola
57 Marinc, DamirSLO1892 SD Kocevje
58 Gemsa, PavelCZE1878 ŠK TJ Dolní Benešov
59 Bartoš, KarelCZE1874 ŠK Bohemia Pardubice
60 Beránek, OndřejCZE1865 ŠK Světlá nad Sázavou
61 Szotkowski, DavidCZE1835 Interchess
62 Břoušek, JiříCZE1835 TJ Sokol Valašská Bystřice
63 Hradský, AlešCZE1818 Oddíl šachů SK Prostějov
64 Krawczyk, FlawianPOL1776 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
65 Skiba, AleksandraPOL1773 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
66 Pawicka, MagdalenaPOL1744 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
 


 FIDE OPEN "B" (FIDE ELO < 2000)FIDE
1 Kozelský, MarekCZE1999 ŠK Šenov
2 Šnyta, ZdeněkCZE1998 ŠKTP Hrabyně
3 Sikora, MatoušCZE1996 SK Slavia Orlová
4 Pardy, MartinCZE1984 Slezan Opava
5 Vícha, MartinCZE1979 Slezan Opava
6 Trombík, KarelCZE1971 Šachový klub HM Ostrava
7 Kraus, FrantišekCZE1966 TJ Vendryně
8 Skočík, MarekCZE1961 SK Podlužan Prušánky
9 Binkowska, AgataPOL1953 UKS 21 Podlesie
10 Čujdík, JiříCZE1952 SK Stonava
11 Lipovský, TomášCZE1949 Sokol Brušperk
12 Hanák, TomášCZE1947 Rychvaldský spolek šachový 1945
13 Bříza, JiříCZE1925 Tatra Kopřivnice
14 Borovička, BohumilCZE1923 Tatra Kopřivnice
15 Tvrdý, PetrCZE1922 Sokol Dobrá
16 Šamu, PavelCZE1917 TJ Ostrava
17 Keprt, PavelCZE1906 Sokol Dobrá
18 Blecha, JosefCZE1901 Sokol Brušperk
19 Vizner, JaroslavCZE1900 Baník Havířov
20 Dvořák, VladimírCZE1884 SK ROŠÁDA Prostějov
21 Geffert, MichalCZE1881 ŠK Šenov
22 Heczko, RostislavCZE1880 TJ Vendryně
23 Bergloviec, JanCZE1876 ŠK POGO Budišov n/B.
24 Grepl, LukášCZE1873 Sokol Brušperk
25 Hřebíček, PetrCZE1873 Šachový klub Bohnice
26 Košťál, OtakarCZE1867 Šachový klub Ostrava-Jih
27 Píša, VladimírCZE1862 ŠK U Freda Darkovičky
28 Blecha, ZdeněkCZE1857 Sokol Brušperk
29 Mička, NorbertCZE1855 TJ Nový Jičín
30 Petrov, BogoljubCZE1854 ŠK Hošťálkovice
31 Pavlíček, PetrCZE1853 Šachový klub Loko Praha
32 Pekárek, AlešCZE1852 SK Slavia Orlová
33 Kania, DominikPOL1847 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
34 Štefaník, MarekCZE1846 TJ Ostrava
35 Maroszczyk, WieslawCZE1839 TŽ Třinec
36 Cvik, ŠtěpánCZE1839 ŠK Šenov
37 Jaroš, BohumilCZE1834 Šachový klub Ostrava-Jih
38 Mikulenčák, JanCZE1825 ŠKTP Hrabyně
39 Trávníček, JaroslavCZE1817 TJ Sokol Morkovice
40 Pindjak, MichalCZE1816 TJ Fulnek
41 Jureček, DanielCZE1811 Orel Opava
42 Balogh, MilanCZE1809 TJ Ostrava
43 Kusák, LubomírCZE1808 Šachový klub Ostrava-Jih
44 Čubok, ZdeněkCZE1806 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
45 Lexa, VáclavCZE1805 TJ Sokol Praha-Vršovice
46 Repák, JanCZE1803 TJ Ostrava
47 Tyleček, DrahomírCZE1802 TJ Ostrava
48 Kälveus, JanSWE1793 Malmö AS
49 Polák, RadimCZE1785 Viktorie Bohumín
50 Zemková, KláraCZE1785 Interchess
51 Ingason, SigurdurISL1779 Viking chess club
52 Chovanec, KarelCZE1774 ŠKTP Hrabyně
53 Štěpánek, SvatoplukCZE1763 ŠK Sokol Vyšehrad
54 Kacíř, TomášCZE1762 TJ Dobratice
55 Kovács, ViliamCZE1761 Orel Opava
56 Linhart, JaroslavCZE1760 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
57 Nešpor, IvanCZE1756 ŠK Šenov
58 Berka, LubošCZE1756 TJ Plzeň Košutka
59 Šafařík, RomanCZE1753 Sokol Vítkovice
60 Krampol, VladimírCZE1751 SK Stonava
61 Petrov, NikolajCZE1749 ŠK Šenov
62 Crha, BřetislavCZE1749 Rychvaldský spolek šachový 1945
63 Otrubová, KristýnaCZE1746 Klub šachistů Říčany 1925
64 Radecki, AdamPOL1744 UKS Ognisko Rydułtowy
65 Vlček, AntonínCZE1744 TJ Vítkov
66 Mazurek, BartoszPOL1743 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
67 Gajda, RostislavCZE1739 TJ Ostrava
68 Ludvíček, JosefCZE1738 SK Boršice
69 Navrátil, LadislavCZE1733 TJ Štefanydes Polička
70 Saforek, MichalCZE1728 Beskydská šachová škola
71 Plotecki, JanPOL1719 
72 Bartoš, MichalCZE1719 ŠK TJ Dolní Benešov
73 Snopek, JiříCZE1719 Šachový klub Ostrava-Jih
74 Bok, TomášCZE1710 Sokol Dobrá
75 Badačová, IrenaCZE1709 TJ Respekt
76 Novák, BořivojCZE1709 T.J. Sokol Hranice
77 Golasovský, JaroslavCZE1707 TJ Dobratice
78 Barteček, LadislavCZE1704 Rychvaldský spolek šachový 1945
79 Rechtenberg, KarelCZE1703 Beskydská šachová škola
80 Fabian, ZdeněkCZE1699 MKS Vyškov
81 Růžička, VáclavCZE1698 DDM Praha 6
82 Šebesta, PetrCZE1694 SK Slavia Orlová
83 Cyroň, KarelCZE1692 ŠK Hoštálkovice
84 Sysala, StanislavCZE1688 Beskydská šachová škola
85 Šebesta, JanCZE1688 SK Slavia Orlová
86 Gregůrková, NikolaCZE1686 Agentura 64 Grygov
87 Syrkiewicz, MichalPOL1665 UKS TSz Zieloni Zielonka
88 Kolařík, TomášCZE1660 ŠK Hošťálkovice
89 Walák, JiříCZE1644 SK Řetězárna
90 Brhlík, AntonínCZE1640 TJ Kavalier Sázava
91 Ramian, ZdeněkCZE1631 Šachový klub Ostrava-Jih
92 Šimon, PetrCZE1630 TJ Lokomotiva Liberec
93 Románek, ZdeněkCZE1615 KH Zašová
94 Klabeneš, PetrCZE1614 TJ CHS Chotěboř
95 Fizer, MarekCZE1605 Interchess
96 Barčik, PeterCZE1591 Šachový klub Ostrava-Jih
97 Gardian, AdamPOL1574 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
98 Wielgus, WojciechPOL1559 Akademia Szachowa Gliwice
99 Suchanek, PaulinaPOL1517 Klub Szachowy SILESIA Racibórz
100 Mlýnek, StanislavCZE1450 ŠO U Lípy Malé Hoštice
101 Glacner, KarelCZE1450 ŠK Bystrc Oilers
102 Lička, DenisCZE1443 Beskydská šachová škola
103 Nguyen, Thai Dang ViCZE1416 Interchess
104 Kympergr, VojtěchCZE1416 TJ Spartak Přerov
105 Cieply, KrzysztofPOL1403 UKS Baszta Wodzislaw
106 Bugaj, HannaPOL1401 UKS Ognisko Rydułtowy
107 Machura, JaroslavCZE1399 
108 Mrázek, RomanCZE1346 SK Slavia Orlová
109 Pirhala, LadislavCZE1328 Dynamo DP Ostrava
110 Kubiczek, MichalCZE1325 Šachová akademie Ostrava
111 Kašík, JosefCZE1758n Sokol Jakartovice
112 Navrat, RomanCZE1744n ŠK U Freda Darkovičky
 


 FIDE OPEN "C" (FIDE ELO < 1700)FIDE
1 Macura, JiříCZE1690 
2 Adamčík, BohdanCZE1680 Rychvaldský spolek šachový 1945
3 Kaczmarski, AndrzejPOL1669 
4 Čubok, MiroslavCZE1665 TJ Dobratice
5 Paseka, AlešCZE1664 Sokol Brušperk
6 Krupanský, JaromírCZE1653 Šachový klub Příbram-Baník
7 Matlocha, LubomírCZE1647 ŠK Jeseník
8 Nisztuk, MichałPOL1633 Zryw
9 Klus, MilanCZE1626 TJ Dobratice
10 Bok, ZdeněkCZE1622 Sokol Dobrá
11 Filip, TomášCZE1617 HTJ Odra Ostrava
12 Rychtecký, PavelCZE1612 ŠK Teplárna Praha-Malešice
13 Carbol, OtmarCZE1601 Sokol Dobrá
14 Klimeš, JanCZE1591 ŠKTP Hrabyně
15 Buchta, BartolomějCZE1582 Beskydská šachová škola
16 Klíma, MartinCZE1580 ŠO TJ Karolinka
17 Šumbera, AntonínCZE1570 Šachový klub Ostrava-Jih
18 Obertan, MilanCZE1567 Dynamo DP Ostrava
19 Diviš, JanCZE1565 ŠK Petřvald u NJ
20 Malina, RomanCZE1556 ŠK Slavoj Poruba
21 Vyvial, VáclavCZE1551 Beskydská šachová škola
22 Bagar, MiroslavCZE1531 Sokol Vítkovice
23 Kijonka, OndřejCZE1525 SK Slavia Orlová
24 Lavrišin, JanCZE1501 Sokol Dobrá
25 Beneš, JaroslavCZE1499 Slovan Ostrava
26 Kubik, RafalPOL1479 UKS Ognisko Rydułtowy
27 Sputowski, JakubPOL1477 AKS Mikołów
28 Lipus, DrahomírCZE1476 Rychvaldský spolek šachový 1945
29 Sieber, BohumilCZE1473 SK Slavia Orlová
30 Frank, MartinCZE1462 Beskydská šachová škola
31 Kubelka, JaroslavCZE1458 TJ Fulnek
32 Fizerová, LucieCZE1447 Interchess
33 Matusík, OndřejCZE1443 Beskydská šachová škola
34 Šafarčík, MiroslavCZE1442 ŠK Hošťálkovice
35 Cibulka, MichalCZE1436 Slezan Opava
36 Juračák, DavidCZE1423 Interchess
37 Sikora, PetrCZE1418 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
38 Sudolský, JanCZE1417 VOKD Poruba
39 Milfort, VáclavCZE1399 ŠK 1921 Zábřeh
40 Lanča, Petr DavidCZE1395 Beskydská šachová škola
41 Chlevišťan, JaromírCZE1393 VOKD Poruba
42 Lička, RadekCZE1388 Šachový klub Ostrava-Jih
43 Gemsová, TerezaCZE1388 ŠK TJ Dolní Benešov
44 Janků, ViktorCZE1380 Dynamo DP Ostrava
45 Kaňák, MatyášCZE1369 Interchess
46 Zmelty, DavidCZE1354 Beskydská šachová škola
47 Dibák, JánCZE1348 ŠK Hošťálkovice
48 Gřes, MichalCZE1317 Interchess
49 Kondys, PiotrPOL1305 Klub Szachowy SILESIA Racibórz
50 Zaniewski, MariuszPOL1303 RKS MAT Ruda Śląska
51 Havlíček, JiříCZE1302 TJ Slovan Havířov
52 Vicher, JanCZE1297 TJ Ostrava
53 Hruška, StanislavCZE1293 ŠK Šenov
54 Zemek, AntonínCZE1251 Interchess
55 Oborný, StanislavCZE1203 TJ Ostrava
56 Tichá, SofieCZE1203 Beskydská šachová škola
57 Ostrowski, MichalPOL1185 
58 Buchtová, ViktorieCZE1160 Beskydská šachová škola
59 Brückmann, Jan GregorCZE1155 SK Slavia Orlová
60 Vaněk, JakubCZE1081 TJ Ostrava
61 Tomanec, SamuelCZE1080 SK Slavia Orlová
62 Mičová, BarboraCZE1009 Beskydská šachová škola
63 Návrat, VladimírCZE1616n ŠK Slavoj Poruba
64 Šauman, PetrCZE1567n TJ Vítkov
65 Kazda, OndřejCZE1443n ŠK Slavoj Poruba
66 Kožušník, ZbyněkCZE1256n ŠK Píšť
67 Krampla, JanCZE1256n VOKD Poruba
68 Sakaev, KonstantinCZE1250n TJ Ostrava
69 Návrat, VáclavCZE1182n ŠK Slavoj Poruba
70 Milek, TobiasCZE1119n Beskydská šachová škola
71 Prokop, MartinCZE1100n VOKD Poruba
72 Šuchma, JakubCZE1099n TJ Ostrava
73 Matusík, PetrCZE1086n Beskydská šachová škola
74 Tichá, ValérieCZE1036n Beskydská šachová škola
75 Dračka, AlexanderSVK0 
76 Dubový, MarekCZE0 Šachový klub Bruntál
77 Friedl, MarekCZE0 Beskydská šachová škola
78 Friedlová, JanaCZE0 Beskydská šachová škola
79 Hübner, LukášCZE0 ŠK Slavoj Poruba
80 Kožušníková, DanielaCZE0 Interchess
81 Piechnik, JakubCZE0 
82 Růčka, David LevCZE0 Beskydská šachová škola
 


 MISTROVSTVÍ ČR A FIDE OPENY - federace
1  Česká republikaCZE291x 12 GM, 14 IM, 18 FM, 1 WGM, 1 WIM
2  IslandISL2x 
3  LitvaLTU1x 
4  PolskoPOL29x 
5  RuskoRUS1x 1 IM
6  SlovenskoSVK1x 
7  SlovinskoSLO1x 
8  ŠvédskoSWE1x 
9  UkrajinaUKR1x 1 FM
 328x 12 GM, 15 IM, 19 FM, 1 WGM, 1 WIM


 MISTROVSTVÍ ČR A FIDE OPENY - šachové kluby
1  Beskydská šachová škola31x 3 IM
2  TJ Ostrava17x 1 FM
3  Interchess15x 1 WIM
4  SK Slavia Orlová13x 
5  ŠK Slavoj Poruba12x 1 FM
6  Šachový klub Ostrava-Jih9x 
7  2222 ŠK Polabiny8x 2 GM, 1 IM, 1 FM, 1 WGM
8  1. Novoborský ŠK7x 4 GM, 1 IM, 1 FM
9  ŠK Šenov7x 
10  Sokol Brušperk6x 
11  Sokol Dobrá6x 
12  Rychvaldský spolek šachový 19455x 
13  Šachový klub HM Ostrava5x 2 IM, 1 FM
14  ŠK Hošťálkovice5x 
15  ŠK TJ Dolní Benešov5x 
16  ŠKTP Hrabyně5x 
17  MUKS MDK Śródmieście Wrocław4x 
18  Slezan Opava4x 1 FM
19  Tatra Kopřivnice4x 1 FM
20  UKS Ognisko Rydułtowy4x 
21  Unichess4x 1 GM, 1 IM, 1 FM
22  VOKD Poruba4x 
23  Dynamo DP Ostrava3x 
24  Klub Szachowy SILESIA Racibórz3x 
25  Orel Opava3x 
26  QCC České Budějovice3x 1 GM, 1 FM
27  ŠK Sokol Vyšehrad3x 1 IM, 1 FM
28  TJ CHS Chotěboř3x 
29  TJ Dobratice3x 
30  TJ Štefanydes Polička3x 1 FM
31  Baník Havířov2x 
32  Klub šachistů Říčany 19252x 
33  KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2x 
34  MKS Vyškov2x 
35  Moravská Slavia Brno2x 1 GM, 1 FM
36  SK Podlužan Prušánky2x 
37  SK Stonava2x 
38  Sokol Vítkovice2x 
39  Šachový klub Karviná2x 1 FM
40  ŠK JOLY Lysá nad Labem2x 2 GM
41  ŠK Světlá nad Sázavou2x 
42  ŠK Teplice2x 1 FM
43  ŠK U Freda Darkovičky2x 
44  ŠK ZIKUDA Turnov2x 1 GM, 1 IM
45  ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2x 
46  Tatran Litovel2x 1 FM
47  TJ Fulnek2x 
48  TJ Slovan Havířov2x 
49  TJ Vendryně2x 
50  TJ Vítkov2x 
51  Viktorie Bohumín2x 
   ostatní 82x 5 IM, 4 FM
 328x 12 GM, 15 IM, 19 FM, 1 WGM, 1 WIM