Stan zgłoszeń na dzień 29.03.2024
FIDE OPEN "A" | FIDE | | |
1 | IM | Petriashvili, Nikoloz | GEO | 2475 | | |
2 | GM | Sanikidze, Tornike | GEO | 2447 | | |
3 | IM | Decuigniere, Tom | FRA | 2402 | Vandoeuvre echecs | |
4 | FM | Bujnoch, Radek | CZE | 2302 | 2222 SK Polabiny | |
5 | FM | Novotny, Michal | CZE | 2280 | Chess club Pisek | |
6 | | Meers, Hubert | POL | 2277 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | |
7 | | Xylogiannopoulos, Antonios | GRE | 2247 | SO Kallitheas | |
8 | FM | Nemitz, Alfred | GER | 2239 | USV Potsdam | |
9 | | Pourquet, Matthieu | FRA | 2233 | Vandoeuvre echecs | |
10 | WIM | M, Sahithi Varshini | IND | 2213 | | |
11 | FM | Chkhaidze, Nikoloz | GEO | 2209 | | |
12 | IM | Mannion, Stephen | SCO | 2166 | Paisley | |
13 | FM | Jedlicka, Ales | CZE | 2161 | 2222 SK Polabiny | |
14 | | Jires, Jiri | CZE | 2153 | Sk Duras BVK | |
15 | FM | Tymrakiewicz, Rafał | POL | 2131 | KSz Silesia Raciborz | |
16 | | Trapl, Dalibor | CZE | 2115 | Sachovy klub Loko Praha | |
17 | FM | Varga, Csaba Zoltan | HUN | 2111 | | |
18 | | Ret, Adam Josef | CZE | 2067 | SK Oaza Praha | |
19 | | Szczotka, Klara | POL | 2029 | MUKS Stoczek 45 Białystok | |
20 | | Litner, Igor | POL | 2000 | UKS SPARTA Białołęka | |
21 | | Svoboda, Petr | CZE | 1995 | SK Slavoj Poruba | |
22 | | Llopis De Aysa, Manuel | ESP | 1983 | Congres | |
23 | | Zelenka, Milan | CZE | 1963 | Sachy Hostalkova | |
24 | | Mrazek, Roman | CZE | 1956 | SK Slavia Orlova | |
25 | | Kozelsky, Marek | CZE | 1954 | SK Senov | |
26 | | Ogłaza, Dawid | POL | 1953 | UKS Rodło Opole | |
27 | | Stary, Vojtech | CZE | 1950 | 2222 SK Polabiny | |
28 | | Rzeszowski, Dominik | POL | 1946 | UKS SPARTA Białołęka | |
29 | | Stary, Lukas | CZE | 1909 | Jiskra Hermanuv Mestec | |
30 | | Kondula, Lukas | CZE | 1907 | SK Slavoj Poruba | |
31 | | Hiszczynski, Jakub | POL | 1898 | UKS Korona Gdańsk | |
32 | | Rzewucki, Jan | POL | 1893 | UKS OPP Toruń | |
33 | | Heyl, Thomas | GER | 1891 | | |
34 | | Mummana, Venkata Ruthvik | IND | 1868 | | |
35 | | S Nair, Swara Lakshmi | IND | 1863 | | |
| | | |
FIDE OPEN "B" (FIDE ELO < 2000) | FIDE | | |
1 | | Vysoglad, Petr | CZE | 1995 | Sachovy klub Ostrava-Jih | |
2 | | Ng, Chun Hei | HKG | 1964 | | |
3 | | Tvrdy, Petr | CZE | 1922 | Sokol Dobra | |
4 | | Tylecek, Drahomir | CZE | 1900 | TJ Ostrava | |
5 | | Brousek, Jiri | CZE | 1877 | TJ Sokol Valasska Bystrice | |
6 | | Repak, Jan | CZE | 1851 | TJ Ostrava | |
7 | | Maroszczyk, Wieslaw | CZE | 1848 | TJ TZ Trinec | |
8 | | Pavlicek, Petr | CZE | 1848 | Sachovy klub Loko Praha | |
9 | | Aleksanyan, Andranik | ARM | 1846 | | |
10 | | Travnicek, Jaroslav | CZE | 1846 | Slavia Kromeriz | |
11 | | Neduchal, Jiri | CZE | 1846 | KVASACO Vacenovice | |
12 | | Lizner, Milan | CZE | 1845 | TJ Pankrac | |
13 | | Petrov, Bogoljub | CZE | 1841 | Hostalkovige | |
14 | | Koper, Stefan | CZE | 1837 | SK Mahrla Praha | |
15 | | Aird, Ian | SCO | 1825 | Dalmuir Chess Club | |
16 | | Snopek, Jiri | CZE | 1797 | Sachovy klub Ostrava-Jih | |
17 | | Hajek, Jiri | CZE | 1788 | Sachovy klub Praha 4 | |
18 | | Palka, Miroslav | CZE | 1780 | Sachovy klub u troch dedku Senica | |
19 | | Macura, Jiri | CZE | 1779 | | |
20 | | Ramian, Zdenek | CZE | 1777 | SK Lostice | |
21 | | Ricica, Lubomir | CZE | 1776 | SK Slavoj Poruba | |
22 | | Bok, Tomas | CZE | 1770 | Sokol Dobra | |
23 | | Nespor, Ivan | CZE | 1765 | SK Senov | |
24 | | Adamcik, Bohdan | CZE | 1763 | Rychvaldsky spolek sachovy 1945 | |
25 | | Navrat, Roman | CZE | 1758 | SK U Freda Darkovicky | |
26 | | Petrov, Nikolaj | CZE | 1756 | SK Senov | |
27 | | Divis, Jan | CZE | 1728 | SK Petrvald u NJ | |
28 | | Peterek, Zbynek | CZE | 1720 | TJ Ostrava | |
29 | | Plesnik, Vladimir | CZE | 1708 | Sachy Krnov | |
30 | | Barcik, Peter | CZE | 1705 | SKTP Hrabyne | |
31 | | Pavlas, Jaroslav | CZE | 1701 | Sachovy klub Ostrava-Jih | |
32 | | Stodola, Zdenek | CZE | 1698 | TJ Stefanydes Policka | |
33 | | Vrba, Jan | CZE | 1698 | SK Bruntal | |
34 | | Jurcek, Adrian | CZE | 1678 | SK Slavia Orlova | |
35 | | Vrba, Zbynek | CZE | 1638 | SK Bruntal | |
36 | | Dobsinsky, Petr | CZE | 1539 | SK Ceska Lipa | |
| | | |
FIDE OPEN "C" (FIDE ELO < 1700) | FIDE | | |
1 | | Dracka, Alexander | CZE | 1695 | SK Slavoj Poruba | |
2 | | Krampla, Jan | CZE | 1683 | Sachovy klub Ostrava-Jih | |
3 | | Hutyra, Tomas | CZE | 1671 | TJ Sokol Valasska Bystrice | |
4 | | Klima, Martin | CZE | 1670 | Sokol Huslenky | |
5 | | Wojciechowski, Tomasz | POL | 1660 | Klub Marynarki Wojennej Gdynia | |
6 | | Zelenkova, Sofie | CZE | 1636 | TJ Morkov | |
7 | | Gresek, Oskar | CZE | 1629 | Slezan Opava | |
8 | | Licka, Radek | CZE | 1622 | Sachovy klub Ostrava-Jih | |
9 | | Safarcik, Miroslav | CZE | 1620 | SK Hostalkovice | |
10 | | Pirhala, Ladislav | CZE | 1620 | Dynamo DP Ostrava | |
11 | | Sauman, Petr | CZE | 1614 | TJ Vitkov | |
12 | | Sikora, Petr | CZE | 1611 | SO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | |
13 | | Bulva, Maksim | POL | 1601 | UKS Caissa Warszawa | |
14 | | Dibak, Jan | CZE | 1575 | SK Hostalkovice | |
15 | | Buchta, Bretislav | CZE | 1531 | SK Senov | |
16 | | Knettig, Matyas | CZE | 1515 | TJ Ostrava | |
17 | | Najdkova, Laura | CZE | 1509 | Beskydska sachova skola | |
18 | | Andilova, Klara | CZE | 1474 | SK Slavia Orlova | |
19 | | Konecny, Herbert | CZE | 1320 | TJ Sokol Terlicko | |
20 | | Odzemec, Jiri | CZE | 1318 | TJ Sokol Terlicko | |
21 | | Cernik, Ondrej | CZE | 0 | Sachovy klub Ostrava-Jih | |
22 | | Glajc, Ireneusz | POL | 0 | LKS Olza Pogwizdow | |
23 | | Karamanidi, Maria Elena | GRE | 0 | SO Kallitheas | |
24 | | Milian, Jakub | CZE | 0 | Interchess | |
25 | | Mynar, Krystof | CZE | 0 | SK Senov | |
26 | | Najdek, Jonas | CZE | 0 | Beskydska sachova skola | |
27 | | Parsch, Marek | CZE | 0 | DDM Sokol Nymburk | |
28 | | Stepan, Vaclav | CZE | 0 | TJ Ostrava | |
| | | |
FIDE OPENY - federacje |
1 | | Armenia | ARM | 1x | |
2 | | Francja | FRA | 2x | 1 IM |
3 | | Grecja | GRE | 2x | |
4 | | Gruzja | GEO | 3x | 1 GM, 1 IM, 1 FM |
5 | | Hiszpania | ESP | 1x | |
6 | | Hongkong | HKG | 1x | |
7 | | Indie | IND | 3x | 1 WIM |
8 | | Niemcy | GER | 2x | 1 FM |
9 | | Polska | POL | 11x | 1 FM |
10 | | Republika Czeska | CZE | 70x | 3 FM |
11 | | Szkocja | SCO | 2x | 1 IM |
12 | | Węgry | HUN | 1x | 1 FM |
| 99x | 1 GM, 3 IM, 7 FM, 1 WIM |
FIDE OPENY - kluby szachowe |
1 | | Sachovy klub Ostrava-Jih | CZE | 6x | |
2 | | SK Senov | CZE | 5x | |
3 | | TJ Ostrava | CZE | 5x | |
4 | | SK Slavoj Poruba | CZE | 4x | |
5 | | 2222 SK Polabiny | CZE | 3x | 2 FM |
6 | | SK Slavia Orlova | CZE | 3x | |
7 | | Beskydska sachova skola | CZE | 2x | |
8 | | SO Kallitheas | GRE | 2x | |
9 | | Sokol Dobra | CZE | 2x | |
10 | | Sachovy klub Loko Praha | CZE | 2x | |
11 | | SK Bruntal | CZE | 2x | |
12 | | SK Hostalkovice | CZE | 2x | |
13 | | TJ Sokol Terlicko | CZE | 2x | |
14 | | TJ Sokol Valasska Bystrice | CZE | 2x | |
15 | | UKS SPARTA Białołęka | POL | 2x | |
16 | | Vandoeuvre echecs | FRA | 2x | 1 IM |
| | pozostali | | 53x | 1 GM, 2 IM, 5 FM, 1 WIM |
| 99x | 1 GM, 3 IM, 7 FM, 1 WIM |
|
• | czarno ....... | zarejestrowany i potwierdzony (zapłacone wpisowe) |
|
• | szaro ......... | zarejestrowany |
|
• | czerwono ... | zarejestrowany w ostatnich 3 dniach |
|