TURNAJE
2017
ČASOVÝ
PROGRAM
VKLADY
CENOVÝ FOND
UBYTOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
RAPID TOUR
2017
OSTRAVA!!!



REGISTRACE ÚČASTNÍCI
(59+63+95+80)
HISTORIE
FESTIVALU
PARTNEŘI SIMULTÁNNÍ
TOUR
KONTAKTY

Rapid tour Ostravský koník 2017

 
Série osmi rapid turnajů v Ostravě a okolí pořádaných v období od 7.ledna do 22.dubna 2017.
Kombinace kvalitně a hojně obsazených turnajů s bohatou historií s nově vznikajícími turnaji. Jednotícím prvkem všech těchto turnajů je snadná dostupnost z Ostravy posílená o unikátní šachový autobus zajišťující přepravu účastníků z Ostravy do dějiště turnaje a zpět.
Obohaťte si jarní část šachových soutěží o sobotní rapidy a potrénujte před květnovým šachovým svátkem v Ostravě. Nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích celého rapid tour si mohou vyhrát startovné zdarma do turnajů Ostravského koníka 2017!!!


Turnaje rapid tour:
  • Bílovec 7.1.2017 cenový fond 32.000 Kč
propozice,   výsledky
 • Rychvald4.2.2017cenový fond 8.500 Kč
propozice,   výsledky
 • Ostrava-Hrabůvka18.2.2017cenový fond 10.000 Kč
propozice,   výsledky
 • Polanka nad Odrou4.3.2017cenový fond 12.700 Kč
propozice,   výsledky
 • Havířov25.3.2017cenový fond 7.900 Kč
propozice,   výsledky
 • Petřvald1.4.2017cenový fond cca 6.200 Kč
propozice,   výsledky
 • Šenov8.4.2017cenový fond 6.500 Kč
propozice,   výsledky
 • Bohuslavice22.4.2017cenový fond 32.000 Kč
propozice,  www
 
 


Pravidla rapid tour:
 • soutěží se ve 3 kategoriích: FIDE ELO do 1700, do 2000 a bez omezení
 • pro zařazení do kategorie je použito FIDE ELO (pro vážné partie) daného hráče platné k 1.1.2017
 • započítává se nejlepších 5 dosažených výsledků (součet dosažených bodů)
 • v případě rovnosti bodů rozhoduje nejlepší dosažené umístění na některém z turnajů
 • 3 nejlepší v každé kategorii FIDE ELO do 1700, do 2000 a bez omezení (mimo GM a IM) získají:
... startovné zdarma do A, B nebo C turnaje Ostravského koníka 2017
 • na turnaje nekonající se v Ostravě bude z Ostravy vypraven speciální autobus, který za 20-30 Kč zaveze ráno účastníky na místo konání turnaje a bezprostředně po vyhlášení výsledků pak i zpět do Ostravy. V Ostravě bude možné nastoupit na těchto lokalitách:
- parkoviště před Domem kultury města Ostravy
- Hrabůvka, rondel
- horní zastávka Svinov mosty
Sledujte propozice jednotlivých turnajů pro upřesnění pořadí, místa a času nástupů








Výsledky rapid tour 2017

 Kategorie bez omezeníFIDEBílovecRychvaldHrabůvkaPolanka n.O.HavířovPetřvaldŠenovBohuslaviceCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1FM Malík, JanCZE2316 TJ Ostrava7,076,597,526,0186,0118,016,5106,52235,51
2IM Vesselovsky, SergueiCZE2337 Beskydská šachová škola7,017,036,587,047,037,0935,01
3FM Čempel, JaroslavCZE2177 Slezan Opava5,5306,5107,046,557,037,075,0296,02934,03
FM Vrána, FrantišekCZE2237 ŠK Staré Město7,037,076,546,576,5126,5117,0834,03
5FM Sobek, JaroslavCZE2204 ŠK Karviná6,5106,5117,056,5107,056,566,51433,55
6IM Michenka, JozefCZE2338 ŠK HM Ostrava5,5356,567,516,5126,0186,0136,51133,01
7 Machýček, LubomírCZE2212 TJ Studénka5,5287,066,597,026,586,02433,02
GM Talla, VladimírCZE2440 ŠK HM Ostrava7,026,0116,536,567,0233,02
9 Didi, JanCZE2052 TJ Ostrava5,5376,0146,595,0344,5436,0176,5126,02631,09
10 Potomák, VladimírCZE2154 ŠK Slavoj Poruba5,0427,056,0136,565,5225,5345,03130,55
11 Zimniok, LubomírCZE2047 ŠK Karviná5,5246,0155,0324,0595,5287,066,0196,03030,56
12FM Lys, JosefCZE2190 Sokol Dobrá6,595,0335,5206,0166,0156,5145,5215,06730,59
FM Fiřt, StanislavCZE2231 ŠK HM Ostrava6,0165,0335,5226,0206,5106,595,54130,59
14IM Klíma, LukášCZE2360 ŠK Slavoj Poruba5,5275,5205,5245,0416,0107,044,011429,54
15 Šplíchal, StanislavCZE2172 TJ Ostrava5,5195,5236,585,5206,51829,58
16 Chlevišťan, JakubCZE2131 ŠK Slavoj Poruba5,5217,045,0385,5255,0356,02129,04
17 Cudnik, AndrzejPOL2038 6,0175,0395,5246,0146,0185,53929,014
18 Řezníček, MarcelCZE2044 ŠKTP Hrabyně5,5295,5225,0306,0216,0166,02229,016
19 Jelínek, MarekCZE2089 TJ Ostrava5,0415,5256,0155,0325,5266,52128,515
20 Weissmann, LukášCZE2124 Sokol Dobrá7,066,0145,5236,02824,56
21 Orzechowski, JacekPOL2104 6,576,0106,575,53724,57
22 Očkay, TomášCZE2121 ŠK Slavoj Poruba6,0175,5216,0196,52024,017
23 Podlesný, PavelCZE2099 Baník Havířov5,5395,5237,054,59122,55
24 Šrámek, VojtěchCZE2049 SK Slavia Orlová6,0185,5275,5325,04222,018
25 Trombík, KarelCZE2061 ŠK HM Ostrava5,5235,0355,0376,01321,513
26FM Piesik, PiotrPOL2318 Beskydská šachová škola z.s.6,0138,017,0521,01
27 Kubicka, AnnaPOL2151 ŠK Karviná6,0186,5146,02018,514
28 Bureš, MartinCZE2094 Baník Havířov5,5226,596,02518,09
29IM Plát, VojtěchCZE2520 ŠK JOLY Lysá nad Labem8,017,5315,51
30FM Zylka, StanislawPOL2342 8,017,0815,01
31IM Bureš, JaroslavCZE2386 ŠK AD Jičín7,526,51314,02
32IM Zwardoň, VojtěchCZE2403 Beskydská šachová škola7,047,0614,04
33 Kičmer, PetrCZE2204 Baník Havířov5,5257,0212,52
34 Tomaszewski, KacperPOL2211 5,5216,5712,07
35 Trapl, DaliborCZE2109 ŠK Loko Praha6,5115,52512,011
36 Šnyta, ZdeněkCZE2041 ŠKTP Hrabyně5,5266,51512,015
37 Židek, VáclavCZE2169 Slezan Opava5,5226,03511,522
38 Pšenička, PavelCZE2009 HTJ Odra Ostrava6,0245,52511,524
 Urbanik, LukasSVK2010 5,5246,02711,524
40 Slavinský, RostislavCZE2063 TJ Nový Jičín5,5336,03211,532
41 Káňa, PavelCZE2061 ŠK Karviná5,5235,55811,023
42CM Vykydal, FrantišekCZE2079 ŠK Lokomotiva Brno5,5315,52411,024
43 Václavík, DavidCZE2033 ŠK Slavoj Poruba5,5185,03410,518
44 Pavera, VítCZE2026 Orel Opava5,5195,06210,519
45 Bulava, PetrCZE2078 Baník Havířov4,0626,03410,034
 Kaňáková, NatálieCZE2123 Beskydská šachová škola5,5344,54910,034
47 Malinovský, PetrCZE2013 Lokomotiva Krnov5,0484,5949,548
48 Beneš, MiroslavCZE2030 Slavia Kroměříž4,5505,0649,550
49 Dostál, RadimCZE2007 ŠK Slavoj Poruba4,0775,0349,034
50GM Navara, DavidCZE2735 1. Novoborský ŠK8,518,51
51 Razin, VadimUKR2366 8,018,01
52IM Kriebel, TadeášCZE2465 1. Novoborský ŠK7,527,52
53FM Břečka, IvanCZE2312 TJ Ostrava7,547,54
54GM Cvek, RobertCZE2527 ŠK Slavoj Poruba7,027,02
55 Horváth, TomášCZE2011 SK Slavia Orlová7,037,03
IM Pastirčák, MilanCZE2341 Slavia Kroměříž7,037,03
57WIM Olšarová, KarolínaCZE2232 SK Slavia Orlová7,047,04
58 Koutný, PetrCZE2152 TJ Vlčnov7,057,05
FM Bharadwaj, DhanushIND2191 Indie7,057,05
60FM Holemář, DavidCZE2286 Moravská Slavia Brno7,077,07
61IM Zpěvák, PavelCZE2348 Tatran Litovel7,0107,010
62 Bolacký, JiříCZE2196 ŠK Slavoj Poruba6,586,58
FM Burdalev, KirillCZE2339 ŠK Lokomotiva Brno6,586,58
64 Bauch-Lojewski, RalfGER2069 SC Doppelbauer Brambauer6,5116,511
IM Neděla, VlastimilCZE2323 SK Slavia Orlová6,5116,511
66 Suchánek, MiroslavCZE2109 ŠK TJ Dolní Benešov6,5126,512
 Kaňok, JaroslavCZE2151 ŠK HM Ostrava6,5126,512
68 Wagner, NorbertGER2144 SC Doppelbauer Brambauer6,5136,513
69 Rakús, PavelCZE2212 ŠK TJ Dolní Benešov6,5166,516
70 Slepov, KyrylCZE2079 VSK Universita Brno6,5176,517
71FM Rabatin, JakubCZE2248 Beskydská šachová škola6,0126,012
72GM Velička, PetrCZE2420 ŠK HM Ostrava6,0136,013
73FM Mudrák, JosefCZE2269 Slavia Kroměříž6,0146,014
74FM Gerasimenyk, MikhailUKR2192 6,0156,015
FM Serrano, Salvador EduardoESP2300 6,0156,015
76 Mrva, MarekCZE2221 TJ Ostrava6,0166,016
77 Kohut, AnnaPOL2007 6,0196,019
78 Gibiec, ErnestCZE2124 Slavoj Český Těšín6,0236,023
79 Olšar, RobinCZE2097 Slezan Opava6,0336,033
80IM Sosna, JanCZE2347 ŠK Slavoj Poruba5,5205,520
81 Remmler, VolkerGER2157 SC Doppelbauer Brambauer5,5265,526
82 Kozel, JiříCZE2176 Beskydská šachová škola5,5275,527
83 Veselý, MartinCZE2059 TJ Ostrava5,5295,529
 Baier, PavelCZE2090 Baník Havířov5,5295,529
85 Krajina, AlešCZE2138 ŠK HM Ostrava5,5325,532
86 Sojka, AlešCZE2144 Slavia Kroměříž5,5365,536
87 Kaminský, RudolfCZE2086 TJ Slovan Havířov5,5385,538
 Lojek, MarekCZE2099 SK Slavia Orlová5,5385,538
FM Pacl, VáclavCZE2101 TJ Slovan Havířov5,5385,538
90 Vysoglad, PetrCZE2012 Beskydská šachová škola z.s.5,5425,542
91FM Markovič, IvanCZE2124 ŠK Hustopeče5,5445,544
92 Záleský, KarelCZE2046 Slezan Opava5,5465,546
93 Byma, PavelCZE2043 ŠO TJ Velká Polom5,5475,547
94 Muratidis, NikosCZE2196 Slezan Opava5,5515,551
95 Pohludka, OndřejCZE2006 ŠK Šenov5,0325,032
96 Weczerek, MarekCZE2026 ŠK TJ Dolní Benešov5,0655,065
97 Dobeš, LuděkCZE2011 ŠK Slavoj Poruba4,5584,558
98 Rafaja, MarekCZE2000 ŠK Holešov4,5594,559
 Kategorie do 2000FIDEBílovecRychvaldHrabůvkaPolanka n.O.HavířovPetřvaldŠenovBohuslaviceCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Cieslak, PatrycjuszPOL1957 6,5126,0166,0175,5256,596,01431,09
2 Cieslak, WiktoriaPOL1803 6,586,0126,0204,5585,5276,0174,59330,08
3 Vránová, ZdeňkaCZE1997 ŠK Staré Město4,5456,0176,0176,0155,5276,03629,515
4 Staněk, StanislavCZE1940 Jezdci Jundrov5,0456,0165,5234,0645,5245,5285,54928,016
5 Lamper, VlastimilCZE1912 ŠK Rajnochovice5,0433,5704,5506,0155,5304,5485,07126,015
6 Crha, BřetislavCZE1755 Rychvaldský SŠ 19455,0306,0194,5515,0575,0394,510125,519
7 Kozelský, MarekCZE1960 ŠK Šenov5,0464,5475,0445,0395,5334,0585,07825,533
8 Cyroň, KarelCZE1794 ŠK Hošťálkovice4,5515,5214,5575,5314,5614,0754,0615,08425,021
9 Krampol, VladimírCZE1789 SK Stonava5,0495,0295,0474,5484,5495,0465,0344,59525,029
10 Bienek, PetrCZE1892 TJ Nový Jičín3,5834,0655,0405,5375,0385,55625,037
11 Štec, FrantišekCZE1923 TJ Spartak Přerov4,5534,0604,5605,0435,5225,06624,522
12 Cvik, ŠtepánCZE1799 5,0405,0374,5534,5445,5364,54224,536
13 Špála, JiříCZE1861 TJ Ludgeřovice4,0725,0314,0694,5504,5564,5625,0415,06924,031
14 Šoki, ZdeněkCZE1810n Sokol Vítkovice4,0735,0404,5575,5325,0334,011524,032
15 Hyrš, MartinCZE1939 ŠK Duras BVK4,5535,0364,5544,5535,0375,07424,036
16 Novotný, RadimCZE1898 Slavoj Český Těšín4,5465,0415,0434,5475,08024,041
17 Nešpor, IvanCZE1718 ŠK Šenov4,5493,5745,0415,5395,0303,515123,530
18 Broskevič, LumírCZE1750 ŠK Šenov4,0704,5535,0464,0663,0885,0535,08923,546
19 Opluštil, JiříCZE1739 Spartak Bílovec4,5644,0564,5524,0685,0384,0764,5564,510323,038
20 Tkadleček, PetrCZE1732 TJ Frenštát pod Radhoštěm4,0795,0444,0654,5575,0424,510923,042
21 Herman, PavelCZE1796 Dynamo DP Ostrava4,5524,5555,0524,5494,510223,049
22 Brácha, PavelCZE1880 SK ROŠÁDA Prostějov5,0383,5745,0484,0595,06822,538
23 Brezík, PetrCZE1783 Rychvaldský SŠ 19455,5274,0714,5613,5734,012221,527
24 Šrámek, OndřejCZE1980 SK Slavia Orlová5,5275,0365,5295,07021,027
25 Gajda, RostislavCZE1728 VOKD Poruba4,0734,0684,0722,0993,5764,0744,0625,08521,062
26 Šrámek, TomášCZE1946 SK Slavia Orlová4,0676,0195,0375,55020,519
27 Petrov, NikolajCZE1792 ŠK Šenov4,5574,0604,0604,0654,0673,514320,557
28 Neumann, FilipCZE1742 SK Slavia Orlová5,0355,5305,0444,54420,030
29 Tyleček, DrahomírCZE1868 TJ Ostrava4,5485,5264,5455,05019,526
30 Dvořák, VladimírCZE1999 SK ROŠÁDA Prostějov4,0615,5314,5435,06319,031
31 Hapka, TomášCZE1952 ŠK Rajnochovice5,0344,5563,5704,510017,534
32 Vágner, LadislavCZE1918 TJ Studénka5,0405,0334,54814,533
33 Kriebel, RudolfCZE1827 ŠK TJ Dolní Benešov5,0425,0494,55114,542
34 Hurta, JiříCZE1804 ŠK HM Ostrava4,5664,5584,54613,546
35 Hanák, TomášCZE1743 Rychvaldský SŠ 19455,0373,5794,07512,537
36 Wielek, ThomasPOL1730 5,5266,01611,516
37 Repák, JanCZE1703 TJ Ostrava3,5904,5513,515211,551
38 Zielinski, HubertPOL1801 6,0185,08211,018
39 Uhlíř, JiříCZE1888 ŠK Rajnochovice5,5285,55211,028
 Polák, RadimCZE1911 Rychvaldský SŠ 19455,5285,53111,028
41 Balogh, MilanCZE1858 TJ Ostrava5,5284,55310,028
42 Podlesný, PetrCZE1941 Baník Havířov4,5555,54310,043
43 Jureček, DanielCZE1828 Orel Opava5,0445,08610,044
44 Dostál, PetrCZE1932 ŠK Slavoj Poruba4,5655,54810,048
45 Olšar, ZdeněkCZE1918 SK Slavia Orlová5,0314,5549,531
46 Chrobak, PiotrPOL1798 5,0324,5479,532
47 Zimniok, ZdeněkCZE1808 ŠK Karviná5,0384,5459,538
48 Sobek, MartinCZE1948 ŠK Karviná4,5565,0439,543
49 Vihnár, MilanCZE1865n HTJ Odra Ostrava4,0715,0369,036
50 Jaroš, BohumilCZE1899 TJ Mariánské Hory4,0645,0449,044
51 Bergloviec, JanCZE1891 ŠK POGO Budišov n/B.4,5604,01138,560
52 Brzezný, PetrCZE1775 Rychvaldský SŠ 19454,0643,51447,564
 Folwarczný, JiříCZE1809 ŠK Karviná4,0643,51557,564
54 Vlček, AntonínCZE1775 TJ Vítkov3,5874,01317,587
55 Hasinski, KrystianPOL1884 TS Kuźnia Rybnik6,5196,519
56 Očko, DominikCZE1756 MŠŠ Interchess6,0236,023
57 Klobouk, JiříCZE1743 ŠO U Lípy Malé Hoštice6,0316,031
58 Čížek, PetrCZE1880 ŠK Šenov5,5265,526
59 Jochmann, ChristianGER1995 SC Doppelbauer Brambauer5,5295,529
60 Vitásek, TomášCZE1926 ŠK TJ Dolní Benešov5,5405,540
 Beluská, TerezaCZE1984 Beskydská šachová škola5,5405,540
62 Kramář, LumírCZE1835 ŠK TJ Dolní Benešov5,5455,545
63 Krupa, RadimCZE1978 ŠK TJ Dolní Benešov5,5535,553
64 Skalka, JanCZE1821 ŠK Veselí n/M5,5555,555
65 Stonawski, IgorCZE1932 Slavoj Český Těšín5,5575,557
66 Bačák, PetrCZE1974 Slavia Kroměříž5,5615,561
67 Kotlář, JarmilCZE1889 ŠK Šenov5,0355,035
 Chwistek, KarelCZE1918 Slezan Opava5,0355,035
69 Pazdziora, TadeuszCZE1784 SK Stonava5,0365,036
 Petrov, BogoljubCZE1969 HTJ Odra Ostrava5,0365,036
71 Kučera, JaroslavCZE1799 Viktorie Bohumín5,0395,039
 Štěpánek, SvatoplukCZE1838 ŠK Sokol Vyšehrad5,0395,039
73 Pisz, BřetislavCZE1790n SK Stonava5,0405,040
74 Matlocha, LubomírCZE1722 ŠK Jesenik5,0415,041
 Sikora, MatoušCZE1946 Rychvaldský SŠ 19455,0415,041
76 Tvrdý, PetrCZE1813 Sokol Brušperk5,0455,045
 Bednarz, ValdemarCZE1934 SK Stonava5,0455,045
78 Semančík, DavidCZE1735 Rychvaldský SŠ 19455,0475,047
 Ludvíček, JosefCZE1832 SK Boršice5,0475,047
80 Gruszka, AlesCZE1723 SK Slavia Orlová5,0585,058
81 Tioka, ZdeněkCZE1876 Jezdci Jundrov5,0735,073
82 Nováček, PavelCZE1941 TJ Mariánské Hory5,0765,076
83 Bělka, LubomírCZE1951 ŠK TJ Dolní Benešov5,0795,079
84 Vavřínek, RadomírCZE1765 ŠK TJ Dolní Benešov5,0835,083
85 Godovský, JiříCZE1851 SK Kravaře5,0875,087
86 Gregoritsch, DirkGER1960 SC Doppelbauer Brambauer4,5464,546
87 Eichler, BřetislavCZE1715 Moravská Slavia Brno4,5474,547
88 Tatarka, JurajSVK1844 4,5504,550
 Bulawa, MarekCZE1934 Baník Havířov4,5504,550
90 Posluszny, TomaszPOL1807 4,5514,551
91 Lepík, JaroslavCZE1732 Beskydská šachová škola4,5524,552
 Kaňák, FilipCZE1970 Beskydská šachová škola4,5524,552
93 Šíma, NikolaCZE1799n TJ Mariánské Hory4,5554,555
94 Galuszka, TomaszPOL1707 4,5594,559
 Vaculka, PavelCZE1846 SK ROŠÁDA Prostějov4,5594,559
96 Šebesta, PetrCZE1724 SK Slavia Orlová4,5604,560
97 Kovács, ViliamCZE1778 Orel Opava4,5614,561
98 Oborný, LuborCZE1931 ŠK Slavoj Poruba4,5624,562
99 Maňuch, MiroslavCZE1764n ŠK Slavoj Poruba4,5634,563
100 Albertovič, LukášCZE1890 ŠK Slavoj Poruba4,5674,567
101 Melecký, JaroslavCZE1943 ŠK TJ Dolní Benešov4,5904,590
102 Glinz, LeoCZE1756 SK Kravaře4,5924,592
103 Holeček, VladimírCZE1911 Beskydská šachová škola z.s.4,5964,596
104 Vlachopulos, GeorgisCZE1854 Sokol Vrbno p/P4,5974,597
105 Skalka, MichalCZE1719 ŠK Veselí n/M4,5984,598
106 Zpěváková, KateřinaCZE1910 Spartak Uherský Brod4,5994,599
107 Peťovský, ĽudovítCZE1704 Slezan Opava4,51044,5104
108 Zgraja, HubertPOL1715 KSz SILESIA Raciborz4,51054,5105
109 Husár, IvoCZE1846 ŠO TJ Velká Polom4,51084,5108
110 Knopp, RenéCZE1856 SK Stonava4,0574,057
111 Rajský, StanislavCZE1701 Viktorie Bohumín4,0614,061
112 Pindjak, MichalCZE1804 TJ Fulnek4,0624,062
113 Sysala, StanislavCZE1757 Beskydská šachová škola4,0694,069
 Vinklárek, RobertCZE1823 TJ Nový Jičín4,0694,069
115 Halacz, MartinCZE1729 Tatra Kopřivnice4,0704,070
116 Stračánek, JaroslavCZE1810 ŠK Slavoj Poruba4,0784,078
117 Folta, FrantišekCZE1783 TJ Nový Jičín4,0804,080
118 Meisel, KarelCZE1710n ŠK GOBE Píšť4,01214,0121
119 Marčík, MiroslavCZE1717 ŠK U Freda Darkovičky4,01304,0130
120 Červenka, RomanCZE1757 TJ Slovan Havířov3,5743,574
121 Halámka, PavelCZE1746n Slovan Ostrava3,5763,576
122 Matýsková, RomanaCZE1870n Sokol Polanka n/O3,5773,577
123 Lišťák, BřetislavCZE1731n Sokol Polanka n/O3,5803,580
124 Fiala, RadovanCZE1847 ŠK Hošťálkovice3,5813,581
125 Jaššo, SlavomírCZE1769 ŠK POGO Budišov n/B.3,5853,585
126 Bárta, JanCZE1906n ŠK Slavoj Poruba3,5933,593
127 Škrobánek, VítCZE1770n TJ Hradec n/Moravicí3,51453,5145
128 Tesárek, AdolfCZE1773n TJ Hradec n/Moravicí3,51493,5149
129 Klein, JiříCZE1729n TJ Hradec n/Moravicí2,51802,5180
130 Lička, AlfonsCZE1731n ŠK U Freda Darkovičky2,51822,5182
 Kategorie do 1700FIDEBílovecRychvaldHrabůvkaPolanka n.O.HavířovPetřvaldŠenovBohuslaviceCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Štefaník, MarekCZE1659 TJ Ostrava4,5545,0435,5306,5134,54626,013
2 Macura, JiříCZE0 3,0974,0614,5554,0664,5664,0655,55922,555
3 Machura, JaroslavCZE1432 3,5895,0424,0714,0694,0634,5673,5783,016221,542
4 Malina, RomanCZE1662 ŠK Slavoj Poruba3,5743,5803,5785,0335,0514,011721,033
5 Šíma, PatrikCZE0 TJ Ludgeřovice3,5754,0594,0734,5524,5634,012921,052
6 Glacner, KarelCZE1656 ŠK Bystrc Oilers4,5684,0634,0624,0644,0874,0683,016820,562
7 Kořínek, JaroslavCZE1622 TJ Mariánské Hory3,5824,0653,5754,0764,0694,5713,0794,012420,565
8 Schoffer, MartinCZE1606 ŠK Šenov4,0744,0664,0684,0673,5754,5683,5724,011820,566
9 Bayer, VlastimilCZE1675 ŠK Hošťálkovice4,5515,0564,5545,07519,051
10 Bagar, MiroslavCZE1531 Sokol Vítkovice4,0763,0834,0703,0834,0903,0824,012819,070
11 Růžička, LubomírCZE1536n Sokol Vítkovice3,5913,0773,5772,01015,0543,0833,016518,054
12 Radko, JanCZE1264n HTJ Odra Ostrava4,0593,0913,5823,5794,0953,57718,059
13 Falhar, BřetislavCZE1231n Spartak Bílovec3,0943,0782,5963,5832,5974,0843,5763,515817,576
14 Kwiatkowski, ZygmuntPOL1584 4,5504,5543,5794,510717,050
15 Sudolský, JanCZE1471 VOKD Poruba3,0993,5733,0893,0844,0852,0903,016316,573
16 Hruška, StanislavCZE1362 ŠK Šenov2,51062,0893,0873,0934,0913,0853,515916,585
17 Ramian, ZdeněkCZE1664 TJ Mariánské Hory3,5884,0634,0744,511216,063
18 Ryška, JindřichCZE0 3,5724,0674,5654,06616,065
19 Neumann, KarelCZE1356 SK Slavia Orlová3,0893,0843,0854,0803,08116,080
20 Pirhala, LadislavCZE1385 Dynamo DP Ostrava3,01023,0823,0873,0852,5954,0823,016916,082
21 Peterek, ZbyněkCZE1380 TJ Ostrava3,0962,5853,0883,0922,5944,0863,017116,085
22 Ludvová, MarieCZE1591 Sokol Vítkovice2,01114,0692,0993,0883,5823,016615,569
23 Cieslak, JessicaPOL1312 3,0765,0483,5813,514715,048
24 Kubelka, JaroslavCZE1547 TJ Fulnek2,51083,0813,0903,0863,5770,013215,077
25 Walach, IvoCZE1244n ŠK Šenov3,0802,5942,5963,0863,51023,08615,080
26 Cieslak, WaldemarPOL0 3,5813,0934,0724,013214,572
27 Brzyszkowski, RobertPOL0 3,0834,0734,0893,017714,073
28 Kožušník, ZbyněkCZE1250n ŠK GOBE Píšť3,01012,0882,0982,5972,5963,510313,588
29 Burda, JosefCZE1504 Baník Havířov3,0874,5723,57511,072
30 Walach, VítCZE0 ŠK Šenov2,0902,5952,0984,09210,590
31 Třetina, ZdeněkCZE1658 TJ Mariánské Hory4,0582,5933,57810,058
32 Bohdal, KarelCZE1243n Spartak Bílovec2,51073,5714,07910,071
33 Tran, RobinCZE1250n ŠK Karviná1,51152,5862,5953,0919,586
34 Panek, BartoszPOL1514 4,0635,0819,063
35 Kroliczek, GabrielaPOL1567 4,0584,5498,549
36 Zygma, JiříCZE0 4,0714,0638,063
37 Šumský, MiroslavCZE1119n ŠK Šenov3,0913,01082,0938,091
38 Langer, RudolfCZE1250n Spartak Bílovec2,01142,01002,01022,01888,0100
39 Štefan, AlešCZE1665n Slovan Ostrava4,0703,5717,570
40 Černý, JanCZE0 ŠK Šenov2,5973,01152,0927,592
41 Kaňák, MatyášCZE1292 Beskydská šachová škola3,0864,0607,060
42 Karásek, JaroslavCZE1637n ŠK POGO Budišov n/B.3,5863,51487,086
43 Mrázek, RomanCZE1182 Rychvaldský SŠ 19453,51003,51567,0100
44 Brzyszkowski, ZbigniewPOL0 2,5872,0992,01966,587
45 Babiš, ZdeněkCZE1571n Spartak Bílovec3,0953,5986,595
46 Sekanina, PetrCZE1250n SK Slavia Orlová2,51094,01336,5109
47 Neděla, AdamCZE1474 TJ Slovan Havířov6,0256,025
48 Kalkowski, IgorPOL1319 6,0266,026
49 Kubiczek, MichalCZE1250n Šachová akademie Ostrava3,0843,01746,084
50 Kympergr, VojtěchCZE1476 TJ Spartak Přerov3,0893,01736,089
51 Klokner, AlbertCZE0 ŠK Šenov4,0972,0916,091
52 Pekárek, AlešCZE1694 SK Slavia Orlová5,5285,528
53 Dziendziel, MateuszPOL1129 5,5355,535
54 Šebesta, JanCZE1504 SK Slavia Orlová5,5405,540
55 Fojtík, JosefCZE1643n ŠK U Freda Darkovičky5,5545,554
56 Kaczmarczyk, JakubPOL1667 MKS Rokita Brzeg Dolny.5,5605,560
57 Starosta, MartynaPOL1580 5,0425,042
58 Orzechowski, MichalPOL1587 5,0555,055
59 Chvěja, RomanCZE1608n ŠK U Freda Darkovičky5,0725,072
60 Smuda , TomaszPOL1228 UKS Mat Zabrze-Grzybowice5,0775,077
61 Kučera, TomášCZE1411n ŠK TJ Dolní Benešov5,0885,088
62 Thiel, AntonínCZE1273n Spartak Bílovec2,01133,0905,090
63 Kniezková, JitkaCZE1643n Baník Havířov4,5454,545
64 Kolařík, TomášCZE1646 ŠK Hošťálkovice4,5524,552
65 Dworok, MieczyslawCZE1685 SK Stonava4,5554,555
66 Hýl, MartinCZE1413n ŠK Petřvald u NJ4,5564,556
67 Kijonka, OndřejCZE1290 SK Slavia Orlová4,5644,564
68 Cieply, KarolPOL1316 4,5694,569
69 Mrozek, WojciechPOL0 4,5704,570
70 Novák, TomášCZE1035 SK Slavia Orlová4,5734,573
71 Klega, TomášCZE0 ŠK Šenov0,51022,01262,0944,594
72 Nezval, FilipCZE1123 TJ Slovan Havířov4,51064,5106
73 Jančálek, JanCZE1698 TJ Vítkov4,51104,5110
74 Zdražila, JaromírCZE1506n ŠO TJ Velká Polom4,51114,5111
75 Warmuž, JiříCZE1683 Viktorie Bohumín4,0544,054
76 Przybyla, LukasCZE1465 ŠK Karviná4,0554,055
77 Havlík, VlastimilCZE1699 Rychvaldský SŠ 19454,0574,057
78 Cibulka, MichalCZE1640 Slezan Opava4,0624,062
79 Alexandr, PetrCZE1681 ŠK Bystrc Oilers4,0664,066
80 Lipus, DrahomírCZE1568 Rychvaldský SŠ 19454,0674,067
81 Dolgopolov, OleksandrUKR1405 4,0684,068
82 Oborný, TomášCZE1376 TJ Ostrava4,0724,072
83 Kašpárek, IvoCZE1618 ŠK Slavoj Poruba4,0754,075
84 Sulkowski, DawidPOL1466 4,0774,077
85 Mrozek, ZofiaPOL1083 4,0784,078
86 Walaszczyk, MikolajPOL0 4,0814,081
87 Mokroš, RadomírCZE1466n Sokol Vítkovice4,0834,083
88 Buchta, BartolomějCZE1195 Beskydská šachová škola4,0884,088
89 Žíla, PavelCZE0 ŠK Karviná2,0921,01041,01014,092
90 Beran, DanielCZE1076n Rychvaldský SŠ 19451,0933,01174,093
 Mainka, AnnaPOL0 4,0934,093
92 Hvolka, KamilCZE1207n SK Slavia Orlová4,0944,094
93 Očko, NikolasCZE0 MŠŠ Interchess4,0964,096
94 Duda, OndřejCZE1684 ŠK 1935 Bolatice, z.s.4,01164,0116
95 Bulenda, RafalPOL1325 LKS Tworków4,01194,0119
96 Káňa, ZdeněkCZE1675 Tatra Kopřivnice4,01204,0120
97 Strachota, JanCZE1529n ŠK GOBE Píšť4,01234,0123
98 Benek, JiříCZE1317n ŠK TJ Dolní Benešov4,01254,0125
99 Wojtek, GrzegorzPOL1086 LKS Tworków4,01264,0126
100 Řičica, LubomírCZE1622n ŠK Hodonín4,01274,0127
101 Petřik, AlfredCZE1688 SK Kravaře4,01344,0134
102 Piechota, KamilPOL1367 UKS Ognisko Rydułtowy4,01354,0135
103 Bharadwaj, AjrunIND0 Indie4,01364,0136
104 Nezval, PetrCZE1147n TJ Slovan Havířov4,01374,0137
105 Binar, VítězslavCZE1320n Orel Opava4,01384,0138
106 Gadas, LukášCZE1531 ŠK Rajnochovice4,01394,0139
107 Glabasňa, TomášCZE1532n SK Kravaře4,01404,0140
108 Kula, TomaszPOL0 KS "Roszada " Żory4,01414,0141
109 Lacina, JosefCZE1293n ŠK Dubňany4,01424,0142
110 Mladějovský, MiroslavCZE1682n Slovan Ostrava3,5783,578
111 Barčik, PeterCZE0 TJ Mariánské Hory3,5803,580
112 Němec, DanielCZE1447n Sokol Polanka n/O3,5813,581
113 Matušík, OndřejCZE1129 Beskydská šachová škola3,5823,582
114 Kutálková, ŠárkaCZE1557 ŠK Karviná3,5843,584
115 Lasák, PetrCZE0 3,5923,592
116 Mika, OndřejCZE1024n SK Slavia Orlová3,5993,599
117 Mika, TiborCZE1110n SK Slavia Orlová3,51013,5101
118 Tomanec, SamuelCZE1011 SK Slavia Orlová3,51043,5104
119 Ferenc, DenisCZE0 3,51053,5105
120 Roček, TomášCZE1289 SK Slavia Orlová3,51063,5106
121 Palarčík, MatějCZE0 3,51073,5107
122 Nezval, JiříCZE1297 TJ Slovan Havířov3,51463,5146
123 Blokscha, VladimírCZE1331n ŠK TJ Dolní Benešov3,51503,5150
124 Vojvodík, RobertCZE1350n Orel Opava3,51533,5153
125 Konderla, MatejCZE1094 3,51543,5154
126 Slanina, MaxmiliánCZE1668n ŠK TJ Dolní Benešov3,51573,5157
127 Byma, MichaelCZE0 ŠO TJ Velká Polom3,51603,5160
128 Jeziorski , PavelPOL0 LKS Tworków3,51613,5161
129 Hlubek, JanCZE0 3,0793,079
130 Miklosz, MichaelCZE1348 TJ Ostrava3,0803,080
131 Adamčík, JanCZE1361n Rychvaldský SŠ 19453,0843,084
 Hotárek, JaroslavCZE1601 Slovan Ostrava3,0843,084
133 Hýl, JanCZE1627n ŠK Petřvald u NJ3,0853,085
134 Jašurek, FilipSVK0 TJ Caissa Čadca3,0873,087
135 Kuligová, PetraCZE0 3,0903,090
136 Pospíšil, TomášCZE0 3,0923,092
137 Teper, JosefCZE0 3,0943,094
138 Valovič, VojtěchCZE0 ŠK Šenov2,01281,0963,096
139 Šerek, OndřejCZE1689 TJ Ostrava3,0983,098
140 Nebor, DominikCZE1372n Spartak Bílovec3,01003,0100
141 Matějka, FrantišekCZE1570 SK Slavia Orlová3,01033,0103
142 Kováč, LadislavCZE1244 Spartak Bílovec3,01043,0104
143 Štefaník, PetrCZE1434 Tatra Kopřivnice3,01053,0105
144 Roček, LukášCZE1108 SK Slavia Orlová3,01093,0109
145 Demková, EsterCZE1215 SK Slavia Orlová3,01103,0110
146 Lach, AlicjaPOL0 Wodzislaw3,01113,0111
147 Beran, Luděk st.CZE0 Rychvaldský SŠ 19453,01123,0112
148 Roček, MatyášCZE1118 SK Slavia Orlová3,01133,0113
149 Říman, NatanCZE0 Orlová3,01143,0114
150 Lach, BeniaminPOL0 Wodzislaw3,01163,0116
151 Mrázek, Roman st.CZE0 Rychvaldský SŠ 19453,01183,0118
152 Gemsová, TerezaCZE1387 ŠK TJ Dolní Benešov3,01643,0164
153 Křefký, JakubCZE1186 ŠK TJ Dolní Benešov3,01673,0167
154 Moravec, JindřichCZE1601n ŠK U Freda Darkovičky3,01703,0170
155 Kopecký, MatějCZE1287 Zbrojovka Vsetín3,01723,0172
156 Kampík, DavidCZE1329n ŠK 1935 Bolatice, z.s.3,01753,0175
157 Strachota, TomášCZE1115n Beskydská šachová škola z.s.3,01763,0176
158 Kraus, RudolfCZE1080n Slavoj Český Těšín3,01783,0178
159 Hampl, PavelCZE1498n ŠO TJ Velká Polom3,01793,0179
160 Polka, BohumilCZE1606 Baník Havířov2,5882,588
161 Hečko, MiloslavCZE1362 Baník Havířov2,5892,589
162 Lička, RadekCZE1497 TJ Mariánské Hory2,5922,592
163 Trifonov, DanielCZE1244n TJ Nový Jičín2,51102,5110
164 Buchtová, ViktorieCZE0 Beskydská šachová škola2,51192,5119
165 Bierski, RadimCZE0 SK Slavia Orlová2,51202,5120
166 Říman, DavidCZE0 Orlová2,51212,5121
167 Peřina, StanislavCZE1569n SK Kravaře2,51812,5181
168 Pastuszka, IgorPOL1044 K.Sz. Zefir Boguszowice2,51832,5183
169 Kopecký, MichalCZE0 TJ Hradec n/Moravicí2,51842,5184
170 Skuplík, JaroslavCZE1554n SK Kravaře2,51852,5185
171 Tlon, MichalPOL1070 LKS Tworków2,51862,5186
172 Hradil, JiříCZE0 Rychvaldský SŠ 19452,0912,091
173 Wodrich, MichaelGER0 SC Doppelbauer Brambauer2,0982,098
174 Novotný, LiborCZE0 2,01002,0100
 Oborný, StanislavCZE1083n TJ Ostrava2,01002,0100
176 Píša, LubomírCZE1573 TJ Studénka2,01122,0112
177 Bierski, JiriCZE1090n SK Slavia Orlová2,01222,0122
178 Říman, AronCZE0 Orlová2,01232,0123
179 Špirka, JonášCZE0 Orlová2,01242,0124
180 Sekyra, VojtěchCZE1100n SK Slavia Orlová2,01252,0125
181 Cichoň, WeronikaPOL0 Jastrzebie Zdroj2,01272,0127
182 Měřva, MarekCZE0 SK Slavia Orlová2,01292,0129
183 Kula , AnnaPOL0 KS "Roszada " Żory2,01872,0187
184 Křefký, OndřejCZE1067n ŠK TJ Dolní Benešov2,01892,0189
185 Bitta, OndřejCZE1100n ŠK TJ Dolní Benešov2,01902,0190
186 Jeziorski, PiotrCZE0 LKS Tworków2,01912,0191
187 Melecký, MartinCZE1100n ŠK TJ Dolní Benešov2,01922,0192
188 Moravec, HynekCZE0 TJ Hradec n/Moravicí2,01932,0193
189 Rosenbaum, DominikCZE0 TJ Hradec n/Moravicí2,01942,0194
190 Kotas, AdamCZE0 Slavoj Český Těšín2,01952,0195
191 Stonawski, KrystianCZE1180 Slavoj Český Těšín2,01972,0197
192 Ruibar, VitCZE0 TJ Ostrava1,51011,5101
193 Orlík, DavidCZE0 Šachová akademie Ostrava1,51031,5103
194 Gálová, EvaCZE0 SK Slavia Orlová1,51301,5130
195 Sobotka, TomasCZE0 SK Slavia Orlová1,51311,5131
196 Věžníková, AlenaCZE0 ŠK Šenov1,0951,095
197 Šeděnka, MilanCZE0 1,01161,0116
198 Doležal, DanielCZE0 Slavoj Český Těšín1,01981,0198
199 Traczyk, KingaPOL0 K.Sz. Zefir Boguszowice1,01991,0199
200 Kypast, DanielCZE0 ŠK Karviná0,5940,594
201 Polák, MiroslavCZE0 0,0970,097
202 Matějíček, LukášCZE0 Baník Havířov0,01020,0102
203 Hranoš, MarekCZE1100n ŠK TJ Dolní Benešov0,02000,0200