TURNAJE
2016
ČASOVÝ
PROGRAM
VKLADY
CENOVÝ FOND
UBYTOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
RAPID
TOUR
OSTRAVA!!!



REGISTRACE ÚČASTNÍCI
(70+66+113+76)
HISTORIE
FESTIVALU
PARTNEŘI SIMULTÁNNÍ
TOUR
KONTAKTY

Rapid tour Ostravský koník 2016

 
Série osmi rapid turnajů v Ostravě a okolí pořádaných v období od 2.ledna do 23.dubna 2016.
Kombinace kvalitně a hojně obsazených turnajů s bohatou historií s nově vznikajícími turnaji. Jednotícím prvkem všech těchto turnajů je snadná dostupnost z Ostravy posílená o unikátní šachový autobus zajišťující přepravu účastníků z Ostravy do dějiště turnaje a zpět.
Obohaťte si jarní část šachových soutěží o sobotní rapidy a potrénujte před květnovým šachovým svátkem v Ostravě. Nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích celého rapid tour si mohou vyhrát startovné zdarma do turnajů Ostravského koníka 2016!!!


Turnaje rapid tour:
  • Bílovec 2.1.2016 cenový fond 15.000 Kč
propozice,   výsledky,   online
 • Frýdek-Místek20.2.2016cenový fond 8.900 Kč
propozice,   výsledky
 • Ostrava-Hrabůvka27.2.2016cenový fond 11.000 Kč
propozice,   výsledky
 • Petřvald12.3.2016cenový fond 6.200 Kč
propozice,   výsledky
 • Havířov19.3.2016cenový fond 7.900 Kč
propozice,   výsledky
 • Bohuslavice2.4.2016cenový fond 26.000 Kč
propozice,   výsledky,   online www
 • Polanka nad Odrou9.4.2016cenový fond 11.000 Kč
propozice,   výsledky
 • Šenov23.4.2016cenový fond 6.500 Kč
propozice,   výsledky
 
 


Pravidla rapid tour:
 • soutěží se ve 3 kategoriích: FIDE ELO do 1700, do 2000 a bez omezení
 • pro zařazení do kategorie je použito FIDE ELO daného hráče platné k 1.1.2016
 • započítávají se nejlepší 4 dosažené výsledky (součet dosažených bodů)
 • v případě rovnosti bodů rozhoduje nejlepší dosažené umístění na některém z turnajů
 • 3 nejlepší v každé kategorii FIDE ELO do 1700, do 2000 a bez omezení (mimo GM a IM) získají:
... startovné zdarma do A, B nebo C turnaje Ostravského koníka 2016
 • na turnaje nekonající se v Ostravě bude z Ostravy vypraven speciální autobus, který za pouhých 20 Kč zaveze ráno účastníky na místo konání turnaje a bezprostředně po vyhlášení výsledků pak i zpět do Ostravy. V Ostravě bude možné nastoupit na těchto lokalitách:
- parkoviště před Domem kultury města Ostravy
- Hrabůvka, rondel
- horní zastávka Svinov mosty
Sledujte propozice jednotlivých turnajů pro upřesnění pořadí, místa a času nástupů


Výsledky rapid tour 2016

 Kategorie bez omezeníFIDEBílovecFrýdek-MístekHrabůvkaPetřvaldHavířovBohuslavicePolanka n.O.ŠenovCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1FM Malík, JanCZE2312 ŠK Slavoj Poruba6,5116,5106,567,527,046,0217,0328,02
2FM Sobek, JaroslavCZE2261 ŠK Karviná5,0455,5206,5135,5297,036,5175,5187,5127,51
3IM Klíma, LukášCZE2324 ŠK Slavoj Poruba6,0177,026,577,036,575,5416,577,0327,52
4IM Vesselovsky, SergueiCZE2346 Beskydská šachová škola5,5237,036,597,057,076,01127,53
5 Piesik, PiotrPOL2292 Beskydská šachová škola7,047,026,0227,0227,02
6FM Vrána, FrantišekCZE2231 ŠK Staré Město6,0126,5107,067,0226,52
7FM Břečka, IvanCZE2318 TJ Ostrava6,5126,566,5116,5106,587,096,566,5526,55
8FM Lys, JosefCZE2214 ŠK Karviná6,0195,5267,516,0126,0284,5416,5626,01
9 Krajina, AlešCZE2177 ŠK HM Ostrava6,0166,0136,0217,066,596,096,5726,06
10IM Michenka, JozefCZE2323 ŠK HM Ostrava6,0156,586,0185,5276,566,5146,01225,56
11 Bureš, MartinCZE2089 Baník Havířov6,0175,0396,5126,0137,0126,0135,52225,512
12 Řezníček, MarcelCZE2030 ŠKTP Hrabyně7,076,585,5285,5226,0325,52125,07
13FM Fiřt, StanislavCZE2228 ŠK HM Ostrava5,5255,5377,085,5187,0135,52225,08
14 Zimniok, LubomírCZE2122 ŠK Karviná5,5365,0286,5126,0256,5106,0266,0115,03625,010
15 Didi, JanCZE2064 TJ Ostrava6,0214,0595,5346,5146,5196,0125,52025,012
16FM Pacl, VáclavCZE2122 TJ Slovan Havířov5,5306,0185,5296,5166,0115,5435,02924,011
17 Štěpán, PatrikCZE2001 Beskydská šachová škola6,0206,556,0185,05823,55
18 Jelínek, MarekCZE2092 TJ Ostrava5,5246,5115,5315,5166,0335,5235,52123,511
19FM Čempel, JaroslavCZE2150 Slezan Opava5,0486,0146,0175,0455,5195,0614,5386,01423,514
20 Kuchař, MatějCZE2067 Beskydská šachová škola5,5405,0306,5136,03023,013
21 Potomák, VladimírCZE2167 ŠK Slavoj Poruba5,5315,5326,0176,01423,014
22 Kaňáková, NatálieCZE2064 Beskydská šachová škola5,5385,5235,5286,0216,0365,02623,021
23 Trombík, KarelCZE2011 ŠK HM Ostrava5,0426,5115,0536,01722,511
24 Veselý, MartinCZE2102 TJ Ostrava5,0536,5146,0345,03122,514
25 Kaňák, FilipCZE2027 Beskydská šachová škola5,5415,5226,0234,5845,52422,522
26IM Bureš, JaroslavCZE2396 ŠK Mahrla Praha6,5107,047,5121,01
27GM Velička, PetrCZE2418 ŠK HM Ostrava7,046,5156,5520,04
28 Weissmann, LukášCZE2111 Sokol Dobrá5,5266,0206,01317,513
29CM Vykydal, FrantišekCZE2128 ŠK Lokomotiva Brno5,5266,0386,01417,514
30 Baier, PavelCZE2111 Baník Havířov6,0225,5246,01517,515
31 Trapl, DaliborCZE2168 SK Loko Praha5,5286,0165,02716,516
32IM Plát, VojtěchCZE2473 ŠK JOLY Lysá nad Labem8,017,5115,51
33 Káňa, PavelCZE2046 ŠK Karviná5,0494,5426,01615,516
34 Dostál, RadimCZE2051 ŠK Slavoj Poruba5,0295,5204,53915,020
35FM Burdalev, KirillUKR2336 ŠK Lokomotiva Brno7,517,0414,51
GM Cvek, RobertCZE2520 1. Novoborský ŠK7,517,0814,51
37FM Tymrakiewicz, RafalPOL2314 TŽ Třinec7,047,0214,02
38FM Adámek, JiříCZE2342 ŠK Slavoj Poruba7,057,0314,03
39 Mucha, PiotrPOL2147 KSz HETMAN Katowice7,516,01913,51
40 Mrva, MarekCZE2203 TJ Ostrava6,597,0413,54
41 Šindler, MichalCZE2196 SK Loko Praha6,0187,0713,07
42 Závůrka, RomanCZE2183 SK Prostějov6,5146,51813,014
43 Šplíchal, StanislavCZE2171 TJ Ostrava5,5296,5512,05
44 Podlesný, PavelCZE2093 Baník Havířov5,5272,0854,54712,027
45 Židek, VáclavCZE2176 Slezan Opava5,0446,5811,58
46FM Valenta, VítCZE2064 TJ Sokol Velké Losiny6,0105,52311,510
47 Dobeš, LuděkCZE2006 ŠK Slavoj Poruba5,0475,53910,539
48IM Zwardoň, VojtěchCZE2446 Beskydská šachová škola7,527,52
49IM Šimáček, PavelCZE2436 ŠK Zikuda Turnov7,027,02
50IM Sosna, JanCZE2345 ŠK Slavoj Poruba7,037,03
GM Andreev, EduardUKR2458 7,037,03
52FM Zabystrzan, PavelCZE2296 SK Slavia Orlová7,047,04
53IM Zpěvák, PavelCZE2382 Tatran Litovel7,057,05
54FM Mudrák, JosefCZE2294 Slavia Kroměříž7,067,06
55 Vaněk, LadislavCZE2219 Tatran Litovel7,0107,010
56IM Kriebel, TadeášCZE2467 1. Novoborský ŠK7,0117,011
57FM Rabatin, JakubCZE2316 Beskydská šachová škola6,576,57
58WIM Semenova, ElenaCZE2207 6,586,58
 Roubalík, JakubCZE2399 ŠK Zlín6,586,58
60 Koutný, PetrCZE2126 TJ Vlčnov6,596,59
IM Babula, MilanCZE2234 TŽ Třinec6,596,59
62 Kičmer, PetrCZE2199 Baník Havířov6,5136,513
63 Sieber, MartinCZE2072 TJ Slovan Havířov6,5156,515
64 Orzechowski, JacekPOL2209 KSz Silesia Racibórz6,5166,516
65 Záleský, KarelCZE2046 Slezan Opava6,5206,520
66 Koziol, KamilPOL2237 MKSz Rybnik6,0156,015
IM Dmitrenko, ViktorUKR2286 6,0156,015
68 Horváth, TomášCZE2027 SK Slavia Orlová6,0166,016
69 Sojka, AlešCZE2121 Slavia Kroměříž6,0196,019
70 Solný, MichalCZE2001 Orel Opava6,0226,022
71 Muratidis, NikosCZE2174 Slezan Opava6,0236,023
72 Banasik, KrzysztofPOL2271 LKS ZARZEWIE Prudnik6,0246,024
73 Gnida, PatrikCZE2074 TJ Zlaté Hory6,0256,025
74 Zpěváková, JanaCZE2022 ŠK Staré Město6,0276,027
75IM Červený, MartinCZE2423 ŠK JOLY Lysá nad Labem6,0296,029
76 Semerák, PavelCZE2062 TJ Náchod6,0376,037
77 Chlevišťan, JakubCZE2157 ŠK Slavoj Poruba5,5195,519
 Novosadová, KristýnaCZE2231 Beskydská šachová škola z.s.5,5195,519
79 Kubík, MichaelCZE2185 Beskydská šachová škola5,5215,521
80 Juříček, StanislavCZE2091 Zbrojovka Vsetín5,5245,524
81 Kubicka, AnnaPOL2043 TMS Roszada Gliwice5,5255,525
82 Bilczewski, KacperPOL2008 UKS Ognisko Rydułtowy5,5275,527
83 Navrátil, JiříCZE2051 TJ ŠK DUE POP Uničov5,5395,539
84 Rakús, PavelCZE2135 ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,5405,540
85 Drastich, TomášCZE2054 SK Slavia Orlová5,5415,541
86 Matoušek, PetrCZE2157 Sokol Přemyslovice5,5425,542
87 Dzierzak, RadoslawPOL2203 PSSz Pszczyna5,0335,033
88 Obrusnik, MichalPOL2276 KSz Silesia Racibórz5,0525,052
89 Beneš, MiroslavCZE2072 ŠK Zlín5,0565,056
FM Jedlička, AlešCZE2268 2222 ŠK Polabiny5,0565,056
91 Melich, JindřichCZE2027 TJ Praha-Pankrác5,0635,063
92 Pohludka, OndřejCZE2051 ŠK Šenov4,5544,554
93 Vysoglad, PetrCZE2025 Beskydská šachová škola4,5584,558
94 Kudla, RichardCZE2027 ŠK Slavoj Poruba4,5594,559
95 Weczerek, MarekCZE2035 ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5864,586
96 Vacek, AntonínCZE2039 TJ Ostrava3,51013,5101
 Kategorie do 2000FIDEBílovecFrýdek-MístekHrabůvkaPetřvaldHavířovBohuslavicePolanka n.O.ŠenovCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Hurta, JiříCZE1773 ŠK HM Ostrava4,0555,5365,0336,0353,5606,51023,010
2 Vágner, LadislavCZE1944 TJ Studénka4,5666,0246,0195,5255,06722,519
3 Blümelová, ZdeňkaCZE1982 Slavia Kroměříž5,0365,5354,5876,5921,59
4 Beluská, TerezaCZE1944 Beskydská šachová škola5,5354,0514,5545,5446,01721,517
5 Sikora, MatoušCZE1871 Rychvaldský spolek šachový 19455,5365,5385,5215,03421,521
6 Šrámek, OndřejCZE1832 SK Slavia Orlová5,0506,0264,5435,5485,03321,526
7 Špála, JiříCZE1835 TJ Ludgeřovice4,0864,5535,5305,5284,5974,5435,52421,024
8 Kozelský, MarekCZE1967 ŠK Šenov5,5335,0375,0435,5424,5464,5835,0305,02921,029
9 Zimniok, ZdeněkCZE1815 ŠK Karviná4,5676,0234,5495,07420,023
10 Tyleček, DrahomírCZE1902 TJ Ostrava5,5386,0244,5404,010820,024
11 Mrázek, RomanCZE1908 ŠK Karviná5,0555,0485,0315,0645,04020,031
12 Cyroň, KarelCZE1732 Rychvaldský spolek šachový 19455,0575,0395,0445,0544,5474,5935,0354,54220,035
13 Broskevič, LumírCZE1760 ŠK Šenov4,0894,5694,5705,0395,5515,0374,54620,037
14 Novotný, RadimCZE1882n Slavoj Český Těšín5,0444,0785,5295,0554,05119,529
15 Hanák, TomášCZE1713 Rychvaldský spolek šachový 19455,0414,5684,5644,5445,02819,028
 Petrov, NikolajCZE1757 ŠK Šenov3,5994,0524,5635,0554,0534,01145,0284,54819,028
17 Opluštil, JiříCZE1735 Spartak Bílovec4,0835,0354,0725,0574,0504,01184,5444,54119,035
18 Kutálek, JanCZE1732 ŠK Karviná4,5485,0494,0825,55019,048
19 Bienek, PetrCZE1839 TJ Nový Jičín4,0815,0404,5574,0525,03018,530
20 Nešpor, IvanCZE1770 ŠK Šenov4,0794,0565,0414,0774,5964,0485,03118,531
21 Kotlář, JarmilCZE1918 ŠK Šenov5,5434,5554,5424,05018,542
22 Rechtenberg, KarelCZE1850 Beskydská šachová škola5,5264,0734,0804,0554,01304,55518,026
23 Čáp, ŠimonCZE1796 VOKD Poruba4,5604,5464,0714,0535,03518,035
24 Balogh, MilanCZE1853 TJ Ostrava4,0904,5564,5625,07718,056
25 Bíža, MiroslavCZE1737 Tatra Kopřivnice4,0764,5675,0374,01203,0664,06017,537
26 Dvořák, VladimírCZE1979 SK ROŠÁDA Prostějov6,0314,5406,01816,518
27 Třetina, ZdeněkCZE1718 TJ Mariánské Hory3,01084,5634,0514,01313,5624,05916,551
28 Halacz, MartinCZE1819 Tatra Kopřivnice3,5684,0524,0494,54416,044
29 Šrámek, VojtěchCZE1848 SK Slavia Orlová4,5585,5305,54715,530
30 Gavroň, LadislavCZE1710 ŠK Šenov3,5884,5713,5704,06415,564
31 Tkadleček, PetrCZE1754 T.J. Frenštát pod Radhoštěm4,5614,5655,52514,525
32 Prucek, LadislavCZE1855 Sokol Přemyslovice5,0465,0404,59214,540
33 Šrámek, TomášCZE1969 Viktorie Bohumín4,5525,5274,05714,027
34 Repák, JanCZE1709 TJ Ostrava4,0875,0705,03914,039
35 Štec, FrantišekCZE1923 TJ Spartak Přerov5,0454,0464,54313,543
36 Brácha, PavelCZE1878 SK ROŠÁDA Prostějov3,01485,0325,03813,032
37 Pšenička, PavelCZE1994 HTJ Odra Ostrava7,055,52012,55
38 Káňa, ZdeněkCZE1765n Tatra Kopřivnice4,0934,0554,54512,545
39 Hasinski, KrystianPOL1860 TS Kuznia Rybnik6,0166,02012,016
40 Macek, OldřichCZE1720 T.J. Sokol Šumperk4,01154,0584,05612,056
41 Nováček, PavelCZE1962 TJ Mariánské Hory5,0766,01511,015
42 Čížek, PetrCZE1929 ŠK Šenov5,5345,52611,026
43 Olšar, ZdeněkCZE1952 SK Slavia Orlová5,5335,53111,031
44 Nehyba, MartinCZE1805 Sokol Skalička5,0346,03911,034
45 Staněk, StanislavCZE1985 Jezdci Jundrov5,5155,02510,515
46 Podlesný, PetrCZE1961 Baník Havířov4,5715,52710,027
47 Vlachopulos, GeorgisCZE1883 Sokol Vrbno p/P5,0505,06610,050
48 Pavera, VítCZE1987 Orel Opava5,0525,07210,052
49 Matlocha, LubomírCZE1799 ŠK Jeseník4,5655,0379,537
50 Kantor, PavelCZE1888 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova4,5455,0739,545
51 Folta, FrantišekCZE1816 TJ Nový Jičín4,5725,0479,547
 Brezík, PetrCZE1842 Rychvaldský spolek šachový 19454,5625,0479,547
53 Gemsa, PavelCZE1856 ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5605,0659,560
54 Bergloviec, JanCZE1865 ŠK POGO Budišov n/B.4,5705,0629,562
55 Havelka, OndřejCZE1880 MŠŠ Interchess5,0314,01109,031
56 Neumann, FilipCZE1822 SK Slavia Orlová4,0775,0549,054
57 Malinovský, PetrCZE1955 Lokomotiva Krnov4,0925,0699,069
58 Kriebel, RudolfCZE1822 ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,0513,5828,551
59 Jaššo, SlavomírCZE1795 ŠK POGO Budišov n/B.4,5654,01078,565
60 Kondula, DominikCZE1758 ŠK Slavoj Poruba4,0854,0538,053
61 Stania, PetrCZE1779 Slezan Opava3,5964,51008,096
62 Rybka, MartinPOL1904 UKS Ognisko Rydułtowy6,0226,022
63 Bulawa, MarekCZE1957 Baník Havířov5,5175,517
64 Hričko, MartinCZE1940 TJ Slovan Havířov5,5235,523
65 Tvrdý, PetrCZE1872 Sokol Dobrá5,5255,525
66 Cvik, ŠtěpánCZE1793 5,5305,530
67 Jecha, PetrCZE1956 2222 ŠK Polabiny5,5325,532
 Rafaja, MarekCZE1985 ŠK Holešov5,5325,532
69 Semančík, DavidCZE1772 Rychvaldský spolek šachový 19455,5335,533
70 Walica, RomanCZE1942 SK Slavia Orlová5,5355,535
71 Adamczyk, PiotrPOL1743 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,5375,537
 Chmelař, ZdeněkCZE1913 Sokol Vizovice5,5375,537
73 Wanot, AlešCZE1917 SK Slavia Orlová5,5405,540
74 Fiala, RadovanCZE1839 ŠK Hošťálkovice5,5425,542
75 Nytra, PetrCZE1786 SK Slavia Orlová5,5455,545
76 Melecký, JaroslavCZE1977 ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,5465,546
77 Muller, LeoCZE1800 Orel Opava5,5495,549
78 Mysiak, JurajSVK1831 5,0325,032
 Krampol, VladimírCZE1838 SK Stonava5,0325,032
80 Pazdziora, TadeuszCZE1739 SK Stonava5,0345,034
81 Bražina, DavidCZE1958 Baník Havířov5,0355,035
82 Fryda, DominikCZE1700 ŠK Lokomotiva Brno5,0365,036
83 Gnojek, PetrCZE1713 Beskydská šachová škola5,0425,042
84 Gřesová, ZuzanaCZE1774 Beskydská šachová škola5,0435,043
85 Konečný, VladimírCZE1856 ŠK Karviná5,0445,044
86 Orzechowski, KrzysztofPOL1708 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,0465,046
87 Jaroš, BohumilCZE1918 TJ Mariánské Hory5,0485,048
88 Kol´ba, AnastasiyaUKR1955 5,0515,051
89 Malinowski, DamianPOL1969 WKSz Hetman Wrocław5,0575,057
90 Kovács, ViliamCZE1795 Orel Opava5,0595,059
91 Chwistek, KarelCZE1922 Slezan Opava5,0605,060
92 Crha, BřetislavCZE1721 Rychvaldský spolek šachový 19455,0615,061
93 Chrobak, PiotrPOL1824 KSz Silesia Racibórz5,0685,068
94 Jureček, DanielCZE1858 Orel Opava5,0715,071
95 Godovský, JiříCZE1838 SK Kravaře5,0785,078
96 Szotkowski, BohuslavCZE1830 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova5,0795,079
97 Ramian, ZdeněkCZE1724 TJ Mariánské Hory5,0815,081
98 Eichler, BřetislavCZE1715 ŠK Lokomotiva Brno4,5414,541
99 Kaňovský, JanCZE1773 Tatra Kopřivnice4,5504,550
100 Halámka, PavelCZE1752n Slovan Ostrava4,5514,551
101 Cieslak, WiktoriaPOL1844 4,5594,559
102 Zdráhal, VáclavCZE1902 TJ ZČE Plzeň4,5624,562
103 Vinklárek, RobertCZE1824 TJ Nový Jičín4,5634,563
104 Pasieka, MarcinPOL1764 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry4,5644,564
 Albertovič, LukášCZE1925 ŠK Slavoj Poruba4,5644,564
106 Ludvíček, JosefCZE1913 SK Boršice4,5674,567
107 Lamper, VlastimilCZE1912 ŠK Rajnochovice4,5684,568
108 Oborný, LuborCZE1929 ŠK Slavoj Poruba4,5694,569
109 Kalmár, MartinCZE1941 Viktorie Bohumín4,5754,575
110 Sobek, MartinCZE1902 ŠK Karviná4,5854,585
111 Milián, MilanCZE1863 Sokol Vrbno p/P4,5884,588
112 Bělka, LubomírCZE1965 ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5894,589
113 Skočík, MarekCZE1835 Dynamo DP Ostrava4,5904,590
114 Kraus, PetrCZE1842 TJ Zlaté Hory4,5984,598
115 Vlček, AntonínCZE1822 TJ Vítkov4,5994,599
116 Vavřínek, RadomírCZE1750 ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,51014,5101
117 Depta, TomášCZE1796 Dynamo DP Ostrava4,0474,047
118 Kotouček, JiříCZE1709 Baník Havířov4,0564,056
119 Holeček, VladimírCZE1903 Beskydská šachová škola4,0574,057
120 Lišťák, BřetislavCZE1725n Sokol Polanka n/O4,0594,059
121 Brzezny, PetrCZE1794 Rychvaldský spolek šachový 19454,01094,0109
122 Hudský, MilošCZE1774 TJ Zlaté Hory4,01124,0112
123 Milián, MilanCZE1778 ŠK POGO Budišov n/B.4,01134,0113
124 Glinz, LeoCZE1753 SK Kravaře4,01294,0129
125 Vaníček, MichalCZE1824 Beskydská šachová škola3,5663,566
126 Šálek, JosefCZE1790n Slovan Ostrava3,5783,578
127 Mladějovský, MiroslavCZE1752n Slovan Ostrava3,5803,580
128 Maňuch, MiroslavCZE1758n ŠK Slavoj Poruba3,5983,598
129 Hromádka, JaromírCZE1725 TJ Mořkov3,51033,5103
130 Pisz, BřetislavCZE1793n SK Stonava3,0793,079
131 Kovář, OldřichCZE1989 ŠK HM Ostrava3,0803,080
132 Bukový, JosefCZE1791n Baník Havířov0,01400,0140
 Kategorie do 1700FIDEBílovecFrýdek-MístekHrabůvkaPetřvaldHavířovBohuslavicePolanka n.O.ŠenovCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Štefaník, MarekCZE1507 TJ Ostrava4,0775,0343,5815,5435,07519,534
2 Gajda, RostislavCZE1357 VOKD Poruba4,0784,5494,0755,5343,5654,510418,534
3 Kureš, MichaelCZE1540 ŠK Lokomotiva Brno5,0544,0544,5665,05318,553
4 Schoffer, MartinCZE1706n ŠK Šenov4,5744,0614,5615,0493,0734,01193,0674,06218,049
5 Kořínek, JaroslavCZE1658 TJ Mariánské Hory4,0914,5694,0583,01494,5454,55317,545
6 Kubelka, JaroslavCZE1533 TJ Fulnek3,01174,0623,01004,5733,5635,0802,57717,062
7 Machura, JaroslavCZE1363 Bílovec3,01093,5672,51105,0513,5663,01623,0743,57215,551
8 Glacner, KarelCZE1616 ŠK Bystrc Oilers3,01153,01025,0584,0543,01473,5613,07815,554
9 Przybyla, LukášCZE1251n ŠK Karviná4,0924,0603,01564,0573,56815,557
 Píša, LubomírCZE1669 TJ Studénka3,01194,0643,5974,0874,0572,51713,0692,08715,557
11 Sudolský, JanCZE1589 VOKD Poruba3,01133,5713,01014,0883,5693,01514,06115,061
12 Tyrlík, RostislavCZE1266n ŠK Karviná3,5783,01054,5764,01331,08115,076
13 Falhar, BřetislavCZE1238n Spartak Bílovec3,51053,5743,5984,0833,0743,01663,5633,57414,563
 Šerek, OndřejCZE1431n TJ Fulnek3,5974,0633,5893,56414,563
15 Štefaník, PetrCZE1423 Tatra Kopřivnice3,01103,5753,5924,0843,0763,01633,0703,57114,570
16 Pirhala, LadislavCZE1393 Dynamo DP Ostrava3,51043,5733,5873,0724,01272,5793,08314,572
17 Kaňák, MatyášCZE1146 Beskydská šachová škola3,51063,0834,0813,514314,081
18 Hruška, StanislavCZE1382 ŠK Šenov2,01253,51024,0623,01533,0723,07713,562
19 Hýl, MiroslavCZE1391 ŠK Petřvald u NJ2,01282,5862,51094,0863,0773,0763,57313,573
20 Bošňák, OndrejCZE1500 VOKD Poruba3,5763,5933,51082,5783,07613,576
21 Macura, JiříCZE0 nereg.4,51055,0363,56713,036
22 Bohdal, KarelCZE1229n Spartak Bílovec3,01113,0823,5913,01113,56513,065
23 Ruiz, MiguelCZE1100n Sokol Vítkovice2,0913,01143,5714,06612,566
24 Chlevišťan, JaromírCZE1496 VOKD Poruba2,51233,5953,0683,08412,068
25 Kubiczek, MichalCZE1050n VOKD Poruba2,51223,5994,0902,08812,088
26 Kolařík, TomášCZE1646 ŠK Hošťálkovice3,51023,5844,05611,056
27 Malina, RomanCZE1583n ŠK Slavoj Poruba3,5864,0953,56411,064
28 Bořuta, JanCZE0 nereg5,0384,51039,538
29 Šoki, ZdeněkCZE1798n Sokol Vítkovice5,0334,0589,033
30 Demko, RobertCZE1695 MŠŠ Interchess4,5664,5949,066
31 Peterek, ZbyněkCZE1000 TJ Ostrava3,01573,0753,0829,075
32 Gruszka, AlešCZE1646 SK Slavia Orlová4,0794,5458,545
33 Kympergr, VojtěchCZE1469 TJ Spartak Přerov3,01122,01283,51408,5112
34 Cibulka, MichalCZE1581n Slezan Opava4,5503,5838,050
35 Mokroš, RadomírCZE1465n Sokol Vítkovice4,0544,0658,054
36 Mikesch, DaliborCZE1423 MŠŠ Interchess4,5753,51418,075
37 Šidelko, RichardCZE1453 ŠK Karviná4,0853,5687,568
38 Peška, JanCZE1574n ŠK Hošťálkovice4,5733,0737,573
39 Gemsová, TerezaCZE1388 ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,0883,51387,588
40 Štefan, AlešCZE1654n Slovan Ostrava3,5903,5697,069
41 Černý, JanCZE0 ŠK Šenov3,01183,0811,0917,081
 Karásek, JaroslavCZE1639n ŠK GOBE Píšť4,01213,0817,081
43 Šumský, MiroslavCZE0 ŠK Šenov3,01202,0862,0897,086
44 Bystroň, VladislavCZE1577 Baník Havířov4,0612,5856,561
45 Babiš, ZdeněkCZE1561n Spartak Bílovec3,5963,0716,571
46 Walach, IvoCZE0 ŠK Šenov4,0982,5866,586
47 Miklosz, MichaelCZE1365 TJ Ostrava3,51073,01656,5107
48 Neumann, KarelCZE1356 SK Slavia Orlová2,51114,01346,5111
49 Oborný, TomášCZE1094n TJ Ostrava3,5692,51086,069
50 Burda, JosefCZE0 2,5823,5756,075
51 Kudláček, MartinCZE1119n ŠK Šenov3,01163,0786,078
52 Dudová, PavlínaCZE1223 Beskydská šachová škola3,0843,01526,084
53 Bober, MateuszPOL1509 TS Kuźnia Rybnik5,5275,527
54 Trifonov, DanielCZE1250n TJ Nový Jičín2,51243,01045,5104
55 Beran, DanielCZE0 Rychvaldský spolek šachový 19452,01133,51075,5107
56 Mavrev, DavidCZE1566 Beskydská šachová škola5,0325,032
57 Vantuch, LucianCZE1638 Beskydská šachová škola5,0385,038
58 Kopec, LadislavCZE1556 TJ Ostrava5,0465,046
59 Pekárek, AlešCZE1561 SK Slavia Orlová5,0505,050
60 Adamczyk, ZuzannaPOL1660 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,0525,052
61 Galuszka, TomaszPOL1618 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,0565,056
62 Novák, JanCZE1484 SK Slavia Orlová5,0595,059
63 Kijonka, OndřejCZE1307 SK Slavia Orlová5,0605,060
64 Šidelko, SamuelCZE0 ŠK Karviná2,01323,0795,079
65 Golis, PetrCZE0 Sokol Polanka n/O2,0803,0805,080
66 Šidelko, BartolomějCZE0 ŠK Karviná2,51262,5835,083
67 Klega, TomášCZE0 ŠK Šenov2,01311,0872,0905,087
68 Kubiczek, PetrCZE0 VOKD Poruba1,01322,01162,01360,0925,092
69 Semančík, JiříCZE0 Rychvaldský spolek šachový 19452,01143,01235,0114
70 Brückmann, Jan GregorCZE0 Rychvaldský spolek šachový 19452,01153,01215,0115
71 Stalmach, RichardCZE1665 Beskydská šachová škola4,5474,547
72 Oczko, ZdeněkCZE1621 Baník Havířov4,5484,548
73 Folwarczný, JiříCZE0 ŠK Inter-Petrovice4,5494,549
74 Dworok, MieczyslawCZE1690 SK Stonava4,5524,552
75 Orzechowski, MichalPOL1605 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój4,5684,568
76 Sekanina, PetrCZE0 4,5724,572
77 Drobny, DawidPOL1227 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój4,5744,574
78 Thiel, AntonínCZE1257n Spartak Bílovec4,5764,576
79 Miča, MarekCZE1686 Beskydská šachová škola4,5824,582
80 Panek, BartoszPOL1468 UKS Ognisko Rydułtowy4,5914,591
81 Kalinowski, KamilPOL1561 KSz Silesia Racibórz4,5954,595
82 Suchanek, PaulinaPOL1579 KSz Silesia Racibórz4,51024,5102
83 Binar, VítězslavCZE1281n Orel Opava4,51064,5106
84 Fizerová, LucieCZE1302 Beskydská šachová škola4,0584,058
85 Kniezková, JitkaCZE1654n Baník Havířov4,0594,059
86 Paseka, MatyášCZE1274n Beskydská šachová škola4,0604,060
87 Urbanec, DrahomírCZE1513 ŠK Šenov4,0634,063
88 Fizer, MarekCZE1274 Beskydská šachová škola4,0654,065
89 Radecki, AdamPOL1668 UKS Ognisko Rydułtowy4,0704,070
90 Hasterok, MateuszPOL1594 Strzelec Strzelce Opolskie4,0744,074
91 Navrátilová, AlenaCZE1661 TJ ŠK DUE POP Uničov4,0804,080
92 Kubelová, SoňaCZE1617 Lokomotiva Krnov4,0824,082
93 Adamčík, DavidCZE1643 TJ Mořkov4,0844,084
94 Mrázek, RomanCZE0 Rychvaldský spolek šachový 19454,0894,089
95 Škulcová, AdélaCZE0 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,0902,01764,090
96 Pastír, SamuelCZE1100 SK Slavia Orlová4,0914,091
97 Kotas, MarianCZE1362 SK Slavia Orlová4,0934,093
98 Vašička, DavidCZE0 nereg.4,0944,094
 Bravanský, MichalCZE1104n TJ Ostrava4,0944,094
100 Fabík, JanCZE1652n TJ Mořkov4,0954,095
101 Novák, TomášCZE1150 SK Slavia Orlová4,0964,096
102 Sulkowski, DawidPOL1318 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój4,0974,097
103 Tauš, ZdeněkCZE1362 MŠŠ Interchess4,0994,099
104 Roček, LukášCZE1039n SK Slavia Orlová4,01004,0100
105 Křefký, ManfrédCZE1643 ŠK GOBE Píšť4,01114,0111
106 Fojtík, JosefCZE1643n ŠK U Freda Darkovičky4,01164,0116
107 Bartkowicz, LukaszCZE1758n TJ Zlaté Hory4,01174,0117
108 Nitychoruk, JacekPOL1467 KSz Silesia Racibórz4,01224,0122
109 Meisel, KarelCZE1713n ŠK GOBE Píšť4,01234,0123
110 Mlynarczyk, JanPOL1555 KSz Silesia Racibórz4,01244,0124
111 Vojvodík, RobertCZE1307n Orel Opava4,01254,0125
112 Premus, JanCZE1577n SK Kravaře4,01264,0126
113 Korbel, RichardCZE1189 TJ Slovan Havířov4,01284,0128
114 Pokorny , ArturPOL1204 KSz Silesia Racibórz4,01324,0132
115 Muller, VáclavCZE0 3,5673,567
116 Šebena, PatrikCZE1282n Beskydská šachová škola3,5703,570
 Polka, BohumilCZE1606 Baník Havířov3,5703,570
118 Janotka, OldřichCZE1377 Beskydská šachová škola3,5723,572
119 Lanča, Petr DavidCZE1474 Beskydská šachová škola3,5773,577
120 Hotárek, JaroslavCZE1593 Slovan Ostrava3,5793,579
121 Kováč, LadislavCZE1244n Spartak Bílovec3,01140,5823,582
122 Bilczewska, OlgaPOL1616 UKS Ognisko Rydułtowy3,5853,585
123 Hasterok, ŁukaszPOL1249 Strzelec Strzelce Opolskie3,5943,594
124 Král, JiříCZE0 nereg.3,51003,5100
125 Kašpárek, IvoCZE1724n ŠK Slavoj Poruba3,51013,5101
126 Targosz, JiříCZE0 SK Slavia Orlová3,51033,5103
127 Demková, EsterCZE1260 SK Slavia Orlová3,51043,5104
128 Tomanec, SamuelCZE0 SK Slavia Orlová3,51053,5105
129 Vaněk, TomášCZE1244 SK Slavia Orlová3,51063,5106
130 Budník, RadekCZE0 Rychvaldský spolek šachový 19453,51093,5109
131 Roček, MatyášCZE1008n SK Slavia Orlová3,51103,5110
132 Kwiatkowski, ZygmuntPOL1628 KSz Silesia Racibórz3,51353,5135
133 Mlýnek, StanislavCZE1228n ŠO U Lípy Malé Hoštice3,51363,5136
134 Piechota, KamilPOL1320 UKS Ognisko Rydułtowy3,51373,5137
135 Skuplík, JaroslavCZE1564n SK Kravaře3,51393,5139
136 Radko, JanCZE0 HTJ Odra Ostrava3,51423,5142
137 Schuppik, MichaelCZE1661n Sokol Kobeřice3,51443,5144
138 Štěpán, PetrCZE0 3,51453,5145
139 Kubná, LucieCZE1291n SK Kravaře3,51463,5146
140 Kohut, OndřejCZE0 nereg.3,0753,075
141 Haška, FilipCZE1426 Beskydská šachová škola3,0793,079
142 Hájek, TomášCZE0 Baník Havířov3,0803,080
143 Gřes, MichalCZE1410 Beskydská šachová škola3,0813,081
144 Ludvová, MarieCZE1591 Sokol Vítkovice3,0853,085
145 Hasterok, BogusławPOL0 Strzelec Strzelce Opolskie3,01033,0103
146 Kristl, MatějCZE1097n TJ Ostrava3,01063,0106
147 Beran, LuděkCZE0 nereg.3,01073,0107
148 Kureš, MiroslavCZE0 ŠK Lokomotiva Brno3,01123,0112
149 Drastichová, EliškaCZE1103n SK Slavia Orlová3,01133,0113
150 Mlátilík, AlexCZE1052n SK Slavia Orlová3,01153,0115
151 Slavík, MiroslavCZE1492n Tatran Poštorná3,01163,0116
152 Mika, TiborCZE1168n SK Slavia Orlová3,01173,0117
153 Čeliňák, MartinCZE0 nereg.3,01183,0118
154 Kaiser, JakubCZE0 ŠK Inter-Petrovice3,01193,0119
155 Adamczyk, MaciejPOL0 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój3,01223,0122
156 Mika, OndřejCZE1061n SK Slavia Orlová3,01243,0124
157 Kotas, OliverCZE0 SK Slavia Orlová3,01253,0125
158 Strachota, JanCZE1496 ŠK GOBE Píšť3,01503,0150
159 Tomíček, AlfonsCZE1875n ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01543,0154
160 Janošová, Kateřina AnnaCZE1144 ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01553,0155
161 Wojtek, GrzegorzPOL0 LKS Tworków3,01583,0158
162 Křefký, JakubCZE1236 ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01593,0159
163 Bulenda, RafałPOL1252 LKS Tworków3,01603,0160
164 Benek, JiříCZE1262n ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01613,0161
165 Doniec, MateuszPOL0 KSz Silesia Racibórz3,01643,0164
166 Strachota, TomášCZE1081n Beskydská šachová škola3,01673,0167
167 Zelmanowicz, JacekPOL0 Strzelec Strzelce Opolskie3,01683,0168
168 Wilczková, HanaCZE1374n Baník Havířov2,5842,584
169 Czepiec, RichardCZE1000 Beskydská šachová škola2,5872,587
170 Odlevák, MarekCZE1236 Beskydská šachová škola2,5882,588
171 Gemsa, MatoušCZE1668 ŠK TJ MSA Dolní Benešov2,51202,5120
172 Kondula, JanCZE0 nereg.2,51212,5121
173 Bravanský, LukášCZE1113n TJ Ostrava2,51272,5127
174 Řehánek, PřemekCZE0 ŠK U Freda Darkovičky2,51692,5169
175 Piotrowski, KrzysztofPOL1272 KSz Silesia Racibórz2,51702,5170
176 Janeček, MiroslavCZE1454 Slezan Opava2,51722,5172
177 Kučera, TomášCZE1097n ŠK 1935 Bolatice2,51732,5173
178 Tlon, MichalPOL0 LKS Tworków2,51742,5174
179 Glabasňa, TomášCZE1517n SK Kravaře2,51752,5175
180 Janotková, KateřinaCZE1177 Beskydská šachová škola2,0892,089
181 Janotka, JakubCZE1004n Beskydská šachová škola2,0922,092
182 Adamčík, JanCZE1408n Rychvaldský spolek šachový 19452,01122,0112
183 Langer, RudolfCZE1250n Spartak Bílovec2,01262,0126
184 Lasák, PetrCZE0 nereg.2,01272,0127
185 Fabián, PatrikCZE0 nereg.2,01292,0129
 Kogut, PiotrPOL0 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2,01292,0129
187 Lysoň, RadekCZE0 2,01302,0130
188 Stoltny, AgataPOL0 TS Kuźnia Rybnik2,01332,0133
189 Mrázek , RomanCZE0 2,01342,0134
190 Sekera, VojtěchCZE0 SK Slavia Orlová2,01352,0135
191 Strojný, PetrCZE0 2,01372,0137
192 Peřina, StanislavCZE1601n SK Kravaře2,01772,0177
193 Korbel, JiříCZE1304n TJ Slovan Havířov2,01782,0178
194 Sikora, JakubCZE0 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,01792,0179
195 Grab, MarekPOL0 KSz Silesia Racibórz2,01802,0180
196 Křefký, OndřejCZE1090n ŠK TJ MSA Dolní Benešov2,01812,0181
197 Bartková, KarolínaCZE0 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,01822,0182
198 Kubálková, LeonaCZE0 nereg.1,51301,5130
199 Harviš, RadimCZE0 1,51381,5138
200 Doležal, PetrCZE0 1,51391,5139
201 Blokscha, VladimírCZE1287n ŠK TJ MSA Dolní Benešov1,51831,5183
202 Doležel, PetrCZE0 ŠK Šenov1,0881,088
203 Filipová, VanesaCZE0 MŠŠ Interchess1,0931,093
204 Oborný, StanislavCZE0 TJ Ostrava1,01171,0117
205 Janes, MartinCZE1396n Spartak Bílovec1,01311,0131
206 Böhmová, AnežkaCZE0 TJ Slovan Havířov1,01841,0184
207 Melecký, MartinCZE0 ŠK TJ MSA Dolní Benešov1,01851,0185
208 Hruška, AdamCZE0 nereg.0,0890,089
209 Hylas, MartinCZE1091n Region Panda0,0900,090